Playboy: The Mansion - impreza w Londynie

Playboy: The Mansion - impreza w Londynie14.03.2005 13:02
Materiały prasowe

Cenega Poland zaprasza do lektury niezwykle ciekawego materiału, dotyczącego imprezy promocyjnej gry Playboy: The Mansion, która odbyła się niedawno w Londynie. Króliczki po prostu podbiły stolicę Wielkiej Brytanii i odwiedziły wiele ciekawych miejsc. Zapraszamy do lektury przypominając jednocześnie, że Playboy: The Mansion pojawi się w sklepach już wkrótce, w przystępnej cenie 99,90 złotych i polskiej wersji językowej z napisami i dialogami oraz z udziałem Anny Przybylskiej.

W ramach kampanii reklamowej gry Playboy: The Mansion, w piątek króliczki zaatakowały Londyn, wprowadzając do miasta wiele zabawy i odrobinę chaosu.

Rezultaty były fantastyczne - w załączeniu przesyłamy opis całego wydarzenia i kilka zdjęć.

O 6:30 rano króliczki, Kelly i Dani wsiadły do limuzyny i podążyły w kierunki pierwszego celu.

Wczesne wstawanie jest niezwykle ważne - naszą pierwszą ofiarą był poranny show w jednej z radiostacji, a zadaniem - dostarczenie pierwszych kopii gry do DJów.

Capital Radio

W Capital Radio odwiedziliśmy legendę radiową Pata Sharpe, który przywitał się z dziewczynami i zagrał w Playboy: The Mansion. Gra wciągnęła go niezmiernie i postanowił że zabierze ją do domu, aby spędzić popołudnie z produkcją Ubisoftu!

Następnie dziewczyny wzięły udział w show Johnnyego Vaughna, w trakcie którego dosłownie zawróciły mu w głowie, machając swoimi króliczymi ogonkami. Przekazały grę w jego ręce a Johnny - jako zagorzały fan Playboya - niezmiernie się z niej ucieszył.

Radio 1

Ochroniarze nie chcieli wpuścić króliczków na górę do studia (wredni), ale za to Chris Moyles przysłał na dół swoich dziennikarzy, którzy strzelili kilka fotek i wzięli ze sobą grę. Okazało się, że Chris zna Kelly, jedną z dziewczyn Playboya i dzięki temu aż przez 7 minut mogła ona opowiadać o grze na antenie radia słyszalnego w całej Wielkiej Brytanii!!!

Zostawiliśmy Chrisowi numery kontaktowe, gdyby potrzebował, aby go podrzucić z pracy do domu i ruszyliśmy w dalszą drogę.

Heart FM

Do Heart dotarliśmy z małym spóźnieniem, tuż po śniadaniu, ale Toby Anstis tak zabujał się w króliczkach, że zgodził się dołączyć grę do porannego show. Po pokazaniu gry producentowi show w limuzynie, króliczki mogły opowiedzieć słuchaczom o Playboy: The Mansion.

Toby zadzwonił jeszcze później, aby zdobyć dalsze informacje o grze i tak zakończyły się nasze przygody w stacjach radiowych.

Kolejny sukces króliczków!

Przez resztę dnia przyjmowaliśmy w limuzynie przedstawicieli prasy, częstując ich drinkami i pokazując grę.

Odwiedziliśmy:

Nuts - Gra bardzo im się spodobała i przyrzekli więcej o niej pisać

Ice - Podobała im się gra i same króliczki. Podrzuciliśmy ich do BT Tower, gdzie odbywała się impreza. Ice będzie informować o Natalie Denning i opublikuje recenzję gry.

Loaded - Podrzuciliśmy chłopaków z Loaded na lunch i tuż potem biała furgonetka uderzyła w naszą limuzynę!! Kierowca był w szoku, kiedy króliczki spisywały informacje o jego polisie ubezpieczeniowej :)

The Mirror - Przedstawiciele The Mirror byli naszymi ostatnimi gośćmi. Byli pod wrażeniem gry i stwierdzili, że prezentuje się ona znacznie lepiej, niż myśleli.

To był dzień pełen sukcesów i ostatecznie zrealizowaliśmy więcej celów, niż mieliśmy zaplanowane!

Źródło artykułu:WP Gry
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)