Zmien skórke
Logo Polygamii

Na GOGu letnia wyprzedaż i wysyp dem

Tyle gier, tak mało czasu

Wyprzedaże fajna sprawa, tym bardziej jeśli zniżki sięgają 95 proc. i obejmują 3 tys. gier. Sprawdziliśmy w czym na GOGu można powybierać.

Najlepiej zacząć od dem. Cenę mają najlepszą: 0 zł. I tak do ogrania mamy: “Desperados 3”,  “Destroy All Humans!”, “System Shock”, “Spiritfarer”,  “Vagrus – The Riven Realms”, “Carrion” oraz “Cris Tales”.

Darmowe tytuły można złapać też na Epic Games Store. Od 11 czerwca pojawi się tam “Samurai Shodown NeoGeo Collection”, o czym pisaliśmy tutaj.

Jeśli jednak chcecie wybrać się na zakupy, warto pamiętać, że zniżka z okazji Summer Sale to jedno. Można bowiem odblokować dodatkowe rabaty zbierając tytuły od wybranych wydawców. Kupując trzy gry z zestawu, otrzymacie dodatkowe 5 proc. zniżki, a kolejne 10 proc. przy zakupie pięciu lub więcej tytułów. Jeśli macie już w bibliotece jakąś grę, będzie ona uwzględniona podczas naliczania zniżki na zakup danej kolekcji.

Przykładowy zestaw? Weźmy 11 bit studio: “Children of Morta”, “Frostpunk” i “Moonlighter”.

W podobny sposób będą działać tytuły z tych samych gatunków.

Ale do rzeczy. Bez DRM można zdobyć “Metro Exodus” w złotej wersji z fabularnymi rozszerzeniami oraz fenomenalny “Prey” (też z dodatkiem). A poza tym? Do wyboru, do koloru:
“Firewatch”
“Baldur’s Gate II: Enhanced Edition”
“Neverwinter Nights: Enhanced Edition”
“Divinity: Original Sin 2 – Definitive Edition”
“Pillars of Eternity: Definitve Edition”
“Banner Saga 2, The Deluxe Edition”
“Deus Ex. GOTY Edition”
“Dungen Keeper 2”.

Summer Sale potrwa do 15 czerwca, do godz. 15:00.

Więcej na temat:

1
Dodaj komentarz

Zaloguj się by skomentować
1 Komentarze
0 Odpowiedzi
1 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najpopularniejsza dyskusja
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
natka86
Użytkownik

Dziękujmy bogu za DEMA w najlepszej cenie… Jeszcze tego brakowało by płacić za wersje demonstracyjne tym bardziej że większość nowych gier jest tak niedopracowana że grywalne są dopiero po n-tym patchu – czyli minimum po roku od premiery

Popularne wpisy

Popularne Gry