Kojima o swoich tegorocznych typach

Kojima o swoich tegorocznych typach23.10.2009 12:57
Jakub Jatkiewicz

Hideo Kojima, twierdzi że w tym roku trzy gry zasługują na miano niesamowitych, są to: Call of Duty: Modern Warfare 2, Assassin's Creed II oraz Uncharted 2.

"Powtarzam to każdemu, kto ostatnio przeprowadza ze mną wywiad, ale uważam, że w tym roku są trzy gry, które stoją ponad resztą. Pierwsza to Call of Duty Modern Warfare 2, druga Uncharted 2, a trzecia to Assassin’s Creed II. Ta trójka jest niesamowita.

Assassin’s Creed II był obserwowany jeszcze przed tym jak powstał, przy czym pierwsza wersja sprzedała się na świecie w ilości przekraczającej 8 milionów egzemplarzy. W takim wypadku pojawia się silna presja od wydawcy i graczy, ale trzeba przestrzegać harmonogramu i starać się poprawić względem ostatniej gry. Presja zmiażdżyła w ostatnich latach niejednego twórcę, ale Patrice ją przezwyciężył i wyciął sobie drogę do końca projektu".

W odpowiedzi na pochlebne słowa Kojimy, creative producer Assassin’s Creed II, Patrice Desilets, odpowiedział, że do tej pory nie odczuwał żadnej presji, ale w chwili kiedy Kojima tak zachwala jego grę to powoli zaczyna się ona pojawiać.

fot.: Kojima Productions

Źródło artykułu:WP Gry
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)