Dynamiczna akcja tylko z Ligą Bad Company 2

Dynamiczna akcja tylko z Ligą Bad Company 204.03.2010 16:11
Informacja prasowa

Organizatorzy internetowego projektu Cyberarena 36i6 przy współpracy z polskim dystrybutorem firmą Electronic Arts Polska przygotowali dla wszystkich wielbicieli gier komputerowych oraz fanów elektronicznego współzawodnictwa unikatową ligę niezwykle dynamicznej wojennej produkcji Battlefield: Bad Company 2. Już wkrótce gracze z całego kraju będą mogli rejestrować się do rozgrywek, aby rywalizować ramię w ramię o miejsce w wielkim finale Ligi Cybersport, tytuł najlepszej polskiej drużyny oraz nagrody pieniężne, których łączna pula wyniesie 12 000 złotych!

Rejestracja czteroosobowych drużyn odbywać się będzie na specjalnie przygotowanej internetowej stronie Ligi Bad Company 2. Rozgrywki zostaną podzielone na cztery sezony, z których łącznie do odbywającego się na jesieni wielkiego finału LAN projektu Cyberarena36i6 awansują cztery najlepsze formacje. Na zwycięzców cybersportowych zmagań czekać będą nagrody pieniężne w wysokości 12 000 złotych.

Battlefield: Bad Company 2 to wojenna strzelanina oferująca rozgrywkę na najwyższym poziomie. W grze można dowolnie niszczyć otoczenie oraz prowadzić walkę z udziałem pojazdów. Produkcja ta charakteryzuje się otwartą strukturą, jaką nie może pochwalić się żaden inny tytuł z tego gatunku.

Źródło artykułu:WP Gry
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)