Zmien skórke
Logo Polygamii

Blizzard ujawnił ceny dodatku Klątwa Naxxramas do Hearthstone

Mam nadzieję, że odkładaliście złoto, bo w euro wyjdzie drogo.

Dodatek to szansa, by odetchnąć od ciągłego natykania się na czarowników i łowców w pojedynkach z innymi graczami i powalczyć trochę z komputerem. Na graczy czekają lochy, bossowie ze specjalnymi umiejętnościami i przede wszystkim nowe karty do pokonania i zdobycia.

Pierwsze skrzydło lochu – Rewir Arachnidów – jest darmowa, o ile udacie się do niego w czasie premiery przygody, która potrwa około miesiąca. Trzeba tam pokonać trzech bossów: Anub’Rekhana, Wielką Wdowę Ferlinę oraz Maexxnę. Potem można to skrzydło – jak i każde kolejne – przejść w trybie Heroicznym, który jest znacznie trudniejszy.

Dostęp do reszty lochów – Rewiru Zarazy, Rewiru Zbrojnych, Rewiru Konstruktorów, Leża Żmija Mrozu – trzeba będzie wykupić. Każdy rewir kosztuje 700 sztuk growego złota bądź 5,99 euro za skrzydło. Można też kupić pakiety pozwalające nieco oszczędzić:

  • pięć skrzydeł – 21,99 euro
  • cztery skrzydła (jedno kupione wcześniej) – 17,99 euro
  • trzy (dwa kupione wcześniej) – 13,99 euro
  • dwa (trzy kupione wcześniej) – 8,99 euro

Jeśli więc zwiedzicie pierwsze skrzyło podczas miesiąca premierowego, to pozostałe kosztować będą tylko 17,99 euro lub 2800 growego złota. Różne płatności można ze sobą łączyć. Zakup pakietów umożliwia wybranie się do lochów, gdy tylko Blizzard je udostępni. Ale nie wiadomo jeszcze dokładnie, kiedy dodatek się pojawi – poza tym, że “w lipcu”.

[Battle.net]

Paweł Kamiński

Więcej na temat:

Dodaj komentarz

Zaloguj się by skomentować
  Subskrybuj  
Powiadom o

Popularne wpisy

Popularne Gry