Bez kontynuacji przygód Dantego, będzie DLC

Bez kontynuacji przygód Dantego, będzie DLC03.02.2010 14:20
Zbigniew Trzeciak

EA i Visceral zamierzają 29 kwietnia wypuścić DLC do gry Dante's Inferno, zatytułowany Trials of St. Lucia. Dodatek będzie zawierał edytor poziomów, który pozwoli graczom na stworzenie nowych zadań i podzielenie się nimi z resztą społeczności. Użytkownicy będą mogli ściągać je z serwerów, a system ocen pozwoli na stworzenie listy najlepszych fanowskich produkcji.

Drugim ważnym usprawnieniem wprowadzonym przez ten DLC, będzie możliwość przejścia gry w trybie kooperacji. Postacią towarzyszącą Dantemu będzie tytułowa Święta Łucja, chrześcijańska męczennica, wspomniana przez Alighieriego w "Boskiej Komedii".

Jonathan Knight, czyli medialna twarz Visceral Games, stwierdził również, że nie powinniśmy spodziewać się drugiej części Dante's Inferno: "“Przeczytałem "Boską komedię" w całości i myślałem nad tym, ale nie mamy takich planów". Panu Knightowi gratulujemy umiejętności czytania i apelujemy o stworzenie Dante's Purgatory i Dante's Paradise. Byłyby na pewno miłą odskocznią od standardowej rzeźni growej. Knight twierdzi, że bardzo interesuje go elektroniczna wersja Makbeta.

Źródło artykułu:WP Gry
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)