Zmien skórke
Logo Polygamii

Battalion 1944 - pierwsze wrażenia z zamkniętej bety [wideo]

Battalion 1944
Counter-Strike i pierwsze Call of Duty wchodzą do baru...

Battalion 1944 zapowiedziano na początku 2016 roku i wiele osób upatrywało w nim powrotu do drugowojennych FPS-ów w starym stylu. Po becie wiemy jednak, że grze bliżej będzie do Counter-Strike’a w Normandii, niż któregoś z pierwszych Call of Duty. Niekoniecznie jest to coś złego, ale przed ekipą z Bulkhead Interactive jeszcze daleka droga na e-sportową scenę. Zapraszamy na pierwsze wrażenia w materiale poniżej.

Battalion 1944 ukaże się już 1 lutego w ramach steamowego Wczesnego dostępu. Premiera pełnej wersji planowana jest na początek przyszłego roku.

Wideo przygotował Krzysztof Tomicz. Więcej naszych materiałów wideo znajdziecie na kanale YouTube Polygamii.

Redakcja

Więcej na temat:

3
Dodaj komentarz

Zaloguj się by skomentować
2 Komentarze
1 Odpowiedzi
0 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najpopularniejsza dyskusja
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Marrond
Użytkownik

Z pierwszym Call of Duty to to ma niestety niewiele wspólnego… to jest niemal kalka CoD4 z promodem.

Marrond
Użytkownik

Z Counter Strikiem w sumie też wspólnego wiele nie ma. “Jakiś” system ekonomii (który notabene nie ma żadnego sensu – ten kto wygrywa, wygrywa więcej, nie ma comebacków).

Recoila nie ma, kar za skakanie jak poje@##$% nie ma, 100% celność w trakcie skoku… tak, zdecydowanie nie ma to nic wspólnego z żadną z wymienionych w tytule gier.

Zriel
Użytkownik

Taka bidna wariacja na temat Enemy Territory im eyszła. Jedyna w miarę akceptowalna gra w klimatach WW2 to na dzień dzisiejszy Heroes & Generals, tyle że tam znowy grind jest tak masakrycznie wolny..

Popularne wpisy

Popularne Gry