The Westerner - polskie próbki dźwiękowe

The Westerner - polskie próbki dźwiękowe03.06.2004 12:14
Materiały prasowe

Cenega Poland ma przyjemność poinformować, że z serwerów firmy pobrać już można pierwsze próbki dźwiękowe z polskiej wersji szalonej gry przygodowej The Westerner. Przygody kowboja Fenimore Fillmora dostępne będą w przystępnej cenie 99,90 złotych, a wspomniane pliki mp3 znaleźć można pod tym adresem.

The Westerner to jedna z najbardziej ambitnych i interesujących gier przygodowych, jakie kiedykolwiek powstały. Kontynuacja legendarnych Trzech Czaszek Tolteków, które wydane zostało w 20 krajach i przetłumaczone na 12 języków, jeszcze raz pozwala graczowi wcielić się w postać Fenimore Filmore’a - wesołego kowboja, który nie stroni od kłopotów i humorystycznych zdarzeń. Co więcej, tym razem jego przygody oglądamy w pełnych trzech wymiarach!

Po siedmiu latach od wydania Trzech Czaszek Tolteków, Fenimore Filmore powraca jako samotny kowboj, który walczy o sprawiedliwość, pokój i wolność. A przede wszystkim - o miłość wybranki swego serca. Stąd już tylko krok do szalonej jazdy bez trzymanki po całym dzikim zachodzie, gdzie spotkamy postacie dobre, złe i brzydkie. W mieście pojawił się nowy kowboj i nie zamierza się stąd ruszać - oto The Westerner!

Źródło artykułu:WP Gry
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)