Zmien skórke
Logo Polygamii

Rozchodniaczek, w którym Monokuma gra w Lost Sphear oraz tytuły z sierpniowego Games with Gold

Japońszczyzna, karcianki, gry rytmiczne. Jest wszystko.

Za mało Wam gier muzycznych na Switchu?

Są już VOEZ i Thumper. No ale od przybytku głowa nie boli. Superbeat: Xonic także trafi na konsolkę Ninny (grę znamy z Vity). Tutaj dostanie 50 dodatkowych utworów. Premiera w październiku.

Zwiastun LEGO Marvel Super Heroes 2

Dormammu, I’ve come to bargain!

Co kupimy taniej ze Złotkiem?

W tym tygodniu Deals with Gold mocno zróżnicowane: jest dodatek do Forzy Horizon 2 za dziewięć złotych, jest Blizzard Mountain, jest Chivalry, są dwie części Marvel: Ultimate Alliance, a nawet Shantae. Warto zerknąć.

A skoro już o Złotku mowa, to właśnie pojawiła się oferta Games with Gold

W sierpniu będzie to… Slime Rancher, Trails Fusion, Bayonetta i Red Faction: Armageddon. Bayka!

Za mało Wam karcianek?

To dziś wyszło Fable Fortune. Znaczy, no, się wczesnoudostępniło. Steam lub Xboks One – do wyboru, do (zielonego) koloru. Kiedyś cokolwiek z uniwersum Fable trafiałoby na czołówki. Dziś trafia do Rozchodniaczka.

Chcecie zobaczyć nową grę ojca Sakura Wars?

To Bartek Stodolny podrzucił do Rozchodniaczka info o Aida of Sky and Sea. Może nastąpiła inwazja porywaczy ciał? Uwaga, to aplikacja mobilna na iSprzęty i Androida. Kolejny krok Sony w kierunku tego rynku. Ciekawe, czy Bartek będzie grał? Nawet dla mnie ten zwiastun jest zbyt japoński.

DanganronaPCa V3

Owszem, trzecia Danganronpa zadebiutuje na pecetach tego samego dnia, co na konsolach Sony. Czyli 26 września. Zdecydowanie muszę nadrobić tę markę.

Data premiery Lost Sphear

To jest konkret. Nowa, znów świetnie zapowiadająca się gra autorów I Am Setsuna (w których wcale nie straciłem wiary, nawet jeśli tamta pozycja nie skradła mi serca) wyjdzie 23 stycznia 2018 roku. Znamy przepiękną okładeczkę. Zagramy na PS4, Switchu i pecetach.

A rozlewał – NIESPODZIANKA

Adam Piechota

I pewnie obejrzał ostatni odcinek “Trzynastu powodów”, a potem był smutny

Więcej na temat:

Dodaj komentarz

Zaloguj się by skomentować
  Subskrybuj  
Powiadom o