Zmien skórke
Logo Polygamii

Rozchodniaczek: Niezależni w pudełkach, dawne gwiazdy wciąż próbują, a Xbox One traci exclusive'a

Tak, ilość gier na wyłączność (czy też konsolową wyłączność) Xboksa One nie tylko się nie zwiększa, a wręcz maleje.

Kick Off trafia na Steama

Odświeżona wersja zręcznościowej gry piłkarskiej z dawnych lat trafia na PC. Zadebiutuje na Steamie 12 września. Jej konsolowa wersja, która trafiła na PlayStation 4 w czerwcu zeszłego roku nie spotkała się ze zbyt ciepłym odbiorem. Może teraz będzie lepiej?

Mobius Strip – nowa gra twórców Slice, Dice & Rice

Niezależne polskie studio Dojo Games zapowiada swoją nową grę krótkim teaserem, czekając na odzew graczy. Co myślicie? Ich poprzednia gra nie była doskonała, ale fundamenty miała solidne, więc potencjał niewątpliwie jest.

Pudełkowe Symmetry od Cenegi

Gra Symmetry niezależnego zespołu Sleepless Clinic trafi do sklepowej dystrybucji w Polsce dzięki firmie Cenega. Tytuł w klimatach SF łączyć ma elementy mikrozarządzania i survivalu.

A Redout od Techlandu

Z kolei nakładem wydawnictwa Techland trafia u nas do sprzedaży gra Redout. Te futurystyczne wyścigi na PS4 i Xboksa One nawiązują do serii Wipeout nie tylko nazwą.

League of Evil trafia na Switcha

Ta niezależna zręcznościówka ląduje na platformie Nintendo przed premierą Super Meat Boya, licząc zapewne, że uda do siebie przekonać przynajmniej część miłośników wymagających gier tego typu.

A Dead Rising 4 trafi na PS4 

Capcom ogłosił, że 5 grudnia do sprzedaży trafi Dead Rising 4 w wersji na PS4. Gra z podtytułem Frank’s Big Package zawierać ma wszystkie dodatki i rozszerzenia, o jakie rozbudowany został ten tytuł od swojej premiery na Xboksie One.

Rozchodniaczka polał,

A za oknem siąpił jesienny deszcz,

Dominik Gąska

Więcej na temat:

12
Dodaj komentarz

Zaloguj się by skomentować
2 Komentarze
10 Odpowiedzi
0 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najpopularniejsza dyskusja
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Estevez
Użytkownik

az dziwne, ze pan Gaska nie wyprodukowal calego samodzielnego artykulu na temat Dead Rising wychodzacego na ps4… pewnie by sie sponsorowi spodobal 😉

Paweł Olszewski
Użytkownik

spoko, wyprodukujemy jak PUBG pojawi się na PS4, to ważniejsza gra; tak przy okazji, ostatnio zastanawialiśmy się w redakcji, dlaczego posiadacze PS4 potrafią psioczyć na wolny PSN czy coraz większe zarozumialstwo Sony (crossplay) i doceniać konkurencyjne exy (Forza, Gearsy), podczas gdy ultrasi Xboksa wszędzie szukają spisku (“sponsor”, wolne żarty), starają się tłumaczyć największe wpadki MS-u, a mocnych exów Sony to chyba w ogóle nie dostrzegają; serio, to fascynujący temat jest, a każdy twój komentarz mi o tym przypomina ciekawostka też, że “pan Gaska” grał na Xboksie 360 w poprzedniej generacji, teraz jego główną konsolą jest One – ale ty sugerujesz,… Czytaj więcej »

Simplex
Użytkownik

“Dlaczego posiadacze PS4 potrafią psioczyć na wolny PSN czy coraz większe zarozumialstwo Sony (crossplay) i doceniać konkurencyjne exy (Forza, Gearsy), podczas gdy ultrasi Xboksa wszędzie szukają spisku („sponsor”, wolne żarty), starają się tłumaczyć największe wpadki MS-u, a mocnych exów Sony to chyba w ogóle nie dostrzegają; serio, to fascynujący temat jest, a każdy twój komentarz mi o tym przypomina” Generalizując i trochę koloryzując, posiadacze PS4 nie muszą nic nikomu udowadniać, mają 2 najmocniejsze modele konsole (PS4 i PS4 Pro) na których gry wyglądają i działają lepiej niż u konkurencji, a do tego mają masę świetnych gier na wyłączność. Do tego… Czytaj więcej »

Baner77
Użytkownik

O co Ci chodzi?

Simplex
Użytkownik

“Te futurystyczne wyścigi na PS4 i Xboksa One nawiązują do serii Wipeout nie tylko nazwą.”

Te futurystyczne wyścigi od dawna są dostępne na PC, również w wersji VR.