Pierwsze informacje o Fallout: New Vegas?

Pierwsze informacje o Fallout: New Vegas?05.01.2010 10:32
Michał Stopa

Choć informacja ta nie jest w żaden sposób potwierdzona i należy brać ją z jak najwyższym sceptycyzmem, wygląda na to, że na forach Gamespotu wyciekły pierwsze informacje dotyczące nadchodzącej nowej gry w serii Fallout, nad którą pracuje studio Obsidian, czyli Fallout: New Vegas.

Postujący powołuje się na swoje kontakty z magazynem Game Informer, w którego następnym numerze mają się pojawić udostępnione przez niego informacje. Wśród nich jest mowa o wielu szczegółach, które rzekomo pojawią się w grze.

Gra ma jakoby wspierać wiele różnych początków fabularnych dla różnych klas postaci, jak Agent Chiński i Samotny Wędrowiec. Obszar gry ma być dużo większy niż ten w grze Fallout 3, dlatego do ułatwienia poruszania się po nim mają zostać dodane działające pojazdy, z których jeden ma być do zdobycia już w kilka godzin po rozpoczęciu głównego wątku fabularnego. Będzie je można zmieniać względem własnych upodobań dzięki przedmiotom zdobytym w pobocznych zadaniach. Gra będzie się również zajmować szerzej hazardem, a nawet ma jakoby posiadać koloseum.

Kilka godzin temu natomiast Bethesda odmówiła wypowiedzi dla prasy w związku z tymi rewelacjami tłumacząc, że polityką firmy jest niekomentowanie pogłosek.

fot.: Bethesda

Źródło artykułu:WP Gry
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)