Muchtrix wyleciał w powietrze!

Muchtrix wyleciał w powietrze!05.10.2004 05:17
Materiały prasowe

Bardzo ciekawie upłynął ubiegły weekend na Strefie Zrzutu Pyrlandia Boogie. W sobotę o godz. 15:00 stawił się tam bowiem Marcin z Legnicy, zwycięzca I edycji konkursu LATAJ JAK MUCHA! Po dwóch godzinach przygotowań i ekscytującego oczekiwania Marcin, wraz z grupą szalonych skoczków, wzbił się na wysokość 4000 m, by opuścić sprawny samolot.Po lądowaniu powiedział nie wiele, wykrztusił raptem z siebie jedno słowo: ZAJEBI..... ! Długo dochodził do siebie. Kiedy już ochłonął stwierdził, że na pewno wróci i zapisze się na spadochronowe szkolenie AFF.Tuż przed Marcinem, skakała... i tu uwaga 6 letnia Emilka. Był to niewiarygodny wyczyn. Tak odważnego dziecka jeszcze nie widzieliśmy!

W niedzielę z kolei, w powietrze wzbił się sam Muchtrix. Skoczkowie koniecznie chcieli sprawdzić jego walory lotnicze. Skakali do tej pory z różnymi ciekawymi eksponatami takimi jak ponton czy rower, ale nigdy dotąd z grą komputerową. Wbrew pozorom Muchtrix nie dał rady siłom natury i wymiętosił się strasznie. Na wysokości 2500 m został „wypuszczony na wolność”... gdzie jest teraz? Może ktoś z Was widział spadającą z nieba grę komputerową? Czekamy na informację w tej sprawie;-)

Przypominamy, że trwa już II edycja konkursu. Każda osoba która wypełni i prześle pod wskazany adres kupon, znajdujący się wewnątrz pudełka z grą Muchtrix – Bracia Muchowsk’y, ma szansę wygrać spadochronowy skok tandemowy oraz wiele innych nagród. II edycja konkursu trwać będzie nieco dłużej i zakończy się 31 kwietnia. Powodem tego jest oczywiście zimowa przerwa w sezonie spadochronowym.

Źródło artykułu:WP Gry
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)