Zmien skórke
Logo Polygamii

Film Gears of War z nowym scenarzystą

Gears of War 4
Chwila, to robią film Gears of War?

Jak donosi IGN, film Gears of War, o którym nawet nie wiedziałem, że powstaje, ma nowego scenarzystę. Zapowiedzianego w zeszłym roku Shane’a Salerno (“Avatar 2”) zastąpił F. Scott Frazier (“xXx: Reaktywacja”, “Zderzenie”).

Produkowany przez Universal film zapowiedziany został w 2016 roku, ale od tego czasu, poza informacją o scenarzyście (która teraz w dodatku się zmieniła) niewiele się o nim dowiedzieliśmy. Nie jest znana planowana data premiery, nie wiadomo też nic o aktorach.

Jedyne, co mamy w tym zakresie, to fakt, że pragnienie wcielenia się w Marcusa Fenixa wyraził podobno Dave Bautista (Drax ze “Strażników galaktyki”). A że jak pokazuje chociażby obsadzenie Henry’ego Cavilla w roli Geralta, tego typu deklaracje potrafią znaczyć wiele.

Pozostaje więc czekać, by przekonać się, czy coś z tego w ogóle będzie, czy pozostanie to jedną z tych hollywoodzkich przymiarek do gier, z których nic nie wynika (dołączając tu choćby do filmowego Bioshocka czy Metal Gear Solid). Ja w każdym razie czekam. Bardzo.

Mam wielką słabość do serii Gears of War, całej, od początku do końca. To są super gry, z jeszcze bardziej super postaciami, fabułą i wyśmienitymi dialogami. Nie znam twórczości F. Scotta Fraziera, ale jeżeli pozostanie on scenarzystą filmowego Gears of War, to lepiej niech wzniesie się na wyżyny swoich umiejętności.

Bez tego niemożliwe, by udało mu się zaadaptować do dzieła filmowego wypowiedzi tak wyśmienite jak moje ulubione (nie napiszę po polsku): “Eat shit and die”.

Kurczę, ja naprawdę lubię Gearsy.

Dominik Gąska

 

Więcej na temat:

4
Dodaj komentarz

Zaloguj się by skomentować
2 Komentarze
2 Odpowiedzi
3 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najpopularniejsza dyskusja
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
krissu88
Użytkownik

Wyśmienite dialogi? W GoW? Buahahahaha!!! xD

Aimagylop
Użytkownik

Mam nadzieję że będzie guilty pleasure jak Doom z 2005.

Bartosz Witoszka
Użytkownik

Doom 3 to moja ulubiona gra. Mówię to z czystym sumieniem i nie wstydzę się tego. To jest tytuł, który mnie ukształtował jako gracza i dażę go wielką miłością <3

P.S
Mass Effecty też kocham!

Aimagylop
Użytkownik

Zgadza się, Doom 3 jest cudowny. Ogrywałem ten tytuł w zeszłym roku i byłem pod wrażeniem jak dobrze się trzyma i jak pod względem technicznym nadal wyprzedza wiele współczesnych gier.

Popularne wpisy

Popularne Gry