Zmien skórke
Logo Polygamii

Rozchodniaczek, w którym Detektyw Pikachu poluje na kolosy

Czyli trochę pozostałości po ostatnich branżowych imprezach, trochę Nintendo i bardzo dużo Uncharted. Sprzedanych, rzecz jasna.

Flipping Death również na PS4

A zatem nie tylko Switch. Ten uroczy tytuł (co widać na pierwszy rzut oka) jest kolejną produkcją od Zoink Games, czyli twórców Stick It to the Man. A zadebiutuje wiosną przyszłego roku.

The Last of Us na półmetku

Druckmann potwierdza, że ekipa z Naughty Dog jest już w połowie developmentu drugiej części przygód Joela i Ellie. Oraz że gra zostanie pokazana na przyszłorocznym E3. Wtedy też pewnie poznamy datę premiery. Nie obstawiałbym jednak ulubionego terminu Sony – „2018”.

A gdyby tak rzucić wszystko i zapolować na kolosy?

Czternaście minut rozgrywki z „nowego” Shadow of the Colossus. Och, jak ja tęskniłem za tą grą.

PEGI wystawia kategorię dla Detektywa Pikachu

Czyżby anglojęzyczna premiera gierki dla 3DS-a (który, swoją drogą, nie chce odejść w pokoju) miała nas przygotować na ekranizację z Ryanem Reynoldsem?

Data switchowej premiery Enter the Gungeon to…

18 grudnia. Ja się cieszę.

Outswitchlast

Obie odsłony horroru Red Barrels trafią na konsolę Nintendo w przyszłym roku. A deweloper już dłubie nad… nową częścią. Bo „dwójka” została zaprojektowana w taki sposób, żeby nie było tam miejsca na DLC. Przyznaję rację i szanuję.

Morfeusz byłby zadowolony

Czyli Dreams od MediaMolecule znowu w akcji. Dziś już wiemy, że gra będzie miała jednoosobową kampanię. To największy konkret, jaki na razie pojawił się przy tym tytule.

Weź Wyjdź

I wbrew pozorom, to nie do Bartka Stodolnego. Jego uwielbiam, spokojnie. Ale wnoszę, by polski tytuł GTFO brzmiał „Weź, kurczę, wyjdź”. Zwiastun mi się bardzo podoba. Prawie tak jak ten z Witchfire.

41 milionów Uncharted

To dotychczasowy wynik całej serii. Wow. I drugie wow, że Uncharted ma już dziesięć lat.

Polał, chociaż dość niechętnie

Adam Piechota

  1. 21:14 11.12.2017
    konbezzebow321

    Będzie w końcu recenzja Xenoblade Chronicles 2?

  2. 22:34 11.12.2017
    MrDraiger

    GTFO to chyba po prostu ekhm… wypier-papier?