Zmien skórke
Logo Polygamii

Rozchodniaczek: mocny Plus na start 2017 i Mario czający się na Androida

Oprócz tego trochę o edycjach kolekcjonerskich i oczach Oculusa.

Sony dobrze rozpoczyna rok

W ramach abonamentu PlayStation Plus na PS4 dostajemy m.in. This War of Mine: The Little Ones, które dorównuje pecetowej wersji i Day of the Tentacle Remastered będące wspaniałym odświeżeniem wspaniałej przygodówki point and click. Cieszy też niezależne Titan Souls, które jednak Macia trochę rozczarowało. A tak prezentuje się pełna lista:

 • Day of the Tentacle Remastered (PS4, PS Vita)
 • This War of Mine: The Little Ones (PS4)
 • Titan Souls (PS Vita, PS4)
 • The Swindle (PS3, PS4, PS Vita)
 • Blazerush (PS3)
 • Azkend 2 (PS Vita)

Oculus ma oczy

Firma tworząca gogle wirtualnej rzeczywistości kupiła duński start-up The Eye Tribe zajmujący się tworzeniem oprogramowania do sterowania wzrokiem. Łatwo dodać dwa do dwóch i zorientować się, że Oculus kombinuje pewnie z dodaniem tego typu funkcji do, dajmy na to, następnego modelu Rifta. W kontekście gogli ma to jak najbardziej sens.

Co skrywa kolekcjonerka For Honor?

Wszystkie klasyczne łakocie: figurkę, litografię, dokument przybliżający przeszłość jednej z postaci i eleganckie pudełko, żeby to wszystko zmieścić. Póki co ta edycja dostępna jest tylko na wyłączność GameStopa w cenie 220 dolarów.

Edycja kolekcjonerska For Honor
Edycja kolekcjonerska For Honor

Twórcy Kingdom Come: Deliverance przypominają o ostatnim dzwonku

Na co? Ano na to, żeby kupić pudełkowe wydanie gry w wersji kolekcjonerskiej, Deluxe lub limitowanej. Na tę ostatnią, najdroższą, składa się nawet własny miecz. Zamówienia na każdą z nich można jednak składać tylko do 31 grudnia.

Coraz bliżej Mario, coraz bliżej Mario…

Super Mario Run okazał się naprawdę dobrą grą mobilną, ale póki co tylko iOS-owcy mogą się o tym przekonać. W Google Play pojawiła się już jednak opcja, żeby dostać powiadomienie, gdy tytuł stanie się dostępny. Oznacza to, że użytkownicy Androida nie będą raczej czekać długo na biegnącego hydraulika.

Polał i nie czekając wypił, by rozgrzać się przed zejściem do ruin Enklawy na Dantooine,

Patryk Fijałkowski

 1. Vries
  19:59 29.12.2016
  Vries

  Z gry For Honor widziałem zrobiony przez fanów naprawdę dobry GMV z muzyką Manowar, utwór Sleipnir na You Tube. Gdyby takie materiały promocyjne powstawały w biurach marketingowych gra sprzedawałaby sie świetnie.

 2. 03:15 30.12.2016
  conath

  „zajmujący się tworzeniem oprogramowania do sterowania wzrokiem”
  oprogramowaniem do śledzenia wzroku 😉