Zmien skórke
Logo Polygamii

Rozchodniaczek: Koniec żywych trupów, nieczyste zagrywki Nintendo i Bungie kontra PC

A także mała dawka Adama Piechoty.

Data finału The Walking Dead: A New Frontier

FIrma Telltale poinformowała, że trzeci sezon growego Walking Dead dobiegnie końca 30 maja. Tego dnia ukaże się ostatni odcinek serii, zatytułowany From the Gallows. Twórcy obiecują największe w swojej historii dopasowanie do wcześniejszych decyzji gracza.

Nowy zwiastun DiRT-a 4

Codemasters pokazało nowy zwiastun czwartego DiRT-a. Adam Piechota grał i czeka, więc może będzie z tego coś dobrego.

Nintendo reklamuje karnet na dodatki do Fire Emblem: Echoes

Również Adam Piechota pisał ostatnio, że Nintendo coraz bardziej podoba się wyciąganie z graczy pieniędzy za pośrednictwem DLC. Kolejny dowód na to – poniżej.

Owlboy trafia na Switcha

Dobrze przyjęta dwuwymiarowa, niezależna zręcznościówka – Owlboy – trafi na najnowszą konsolę Nintendo. Przynajmniej w Japonii, jak wynika z filmu opublikowanego na youtube’owym kanale firmy. Na informacje o wydaniu w innych regionach musimy jeszcze poczekać.

Kolejny film z Porsche w Gran Turismo

O tym, że do Gran Turismo Sport trafią samochody marki Porsche wiemy już od jakiegoś czasu. Producent gry postanowił jednak przypomnieć nam o tym w nowym trailerze. Gra ukazać ma się w tym roku. Adam Piechota jest sceptyczny.

Fabularny zwiastun Tekkena 7

Do premiery siódmego Tekkena pozostały już tylko dwa tygodnie. Z tej okazji – fabularny zwiastun gry.

Destiny na PC później niż na konsolach

Przedstawiciel Bungie powiedział PC Gamerowi, że jego firma nie jest w stanie zapewnić, że pecetowa wersja Destiny 2 ukaże się jednocześnie z konsolowymi. Stwierdził, że ta platforma potrzebować może więcej czasu na dopracowanie. Kolejne informacje na ten temat mają być podane wkrótce.

Na Destiny 2 czekam, ale nie dzięki wczorajszej prezentacji, tylko mimo niej

Dominik Gąska

Więcej na temat:

 1. 20:06 19.05.2017
  horikawa

  „Nieczyste zagrywki”. Zgadzam się, że zrobili to nie ładnie, ale oni są Niezatapialni, nie?

  Ukryj odpowiedzi()
 2. 20:22 19.05.2017
  Adam Piechota

  A dajcie wy mi już cieszyć się piąteczkiem!

 3. Vries
  20:30 19.05.2017
  Vries

  Dzisiaj do mnie przyszła paczka z kolekcjonerką Fire Emblem Echoes:Shadows of Valentia. Ekstra dwie ładne figurki + płyta muzyczna. ALE jeśli zobacze ze nie mam kompletnej zawartości to żółtki dostaną ode mnie czerwoną kartkę. Japi coraz mniej sa japońscy a coraz bardziej pasożytniczy. Kolekcjonerka Fire Emblem Fates była w porządku – nie musiałem doładowywać zakończeń, wszystkie trzy były w kardridżu.

 4. Sasilton
  20:58 19.05.2017
 5. mateo91g
  14:08 20.05.2017
  mateo91g

  Zauważyliście, że ten zwiastun DIRTa 4 wygląda dziwnie? Tzn. tak jakby samochody nie pasowały do reszty, jakby były doklejone, albo coś.