Zmien skórke
Logo Polygamii

Conan Exiles, beta For Honor i Ghost Recon Wildlands, a także Polska w Europa Universalis IV [PolyTube]

Trochę bet, Wczesnych Dostępów, a także zapowiedzi i porad. Prosto od zrzeszonych z nami twórcami wideo.

PolyTube to wspólna inicjatywa redakcji Polygamii i iFree Network zrzeszająca twórców gamingowego wideo. Wideorecenzje i testy sprzętu, let’s playe, tematyka retro, e-sport, relacje z polskich i zagranicznych eventów. Na kanałach YouTube współpracujących z nami twórców znajdziesz nie tylko związane z tymi tematami materiały, ale i wiele więcej. Szczegóły na temat funkcjonowania PolyTube są na dedykowanej podstronie.

Ubisoft już od dłuższego czasu każdą większą premerę poprzedza betą. Nie inaczej jest z For Honor i Ghost Recon Wildlands. Otwarta beta tej pierwszej właśnie trwa, do końca weekendu. Poniżej możecie natomiast zobaczyć, jak wygląda przykładowy pojedynek. W wykonaniu Xaz axa.

Zamknięta beta Ghost Recon Wildlands dobiegła już końca. Przed premierą ma być jeszcze otwarta, zanim to jednak nastąpi zobaczcie wideo Pana KuBaki.

STAFF proponuje natomiast, również przedpremierowy, rzut oka na nową grę Davida Cage’a. Tu nie było żadnego dema czy bety, ale pozbierane w jednym miejscu i podane w lekkostrawnej formie wideo informacje o nowej grze zawsze w cenie.

RizzeR gra natomiast w Conana. Tego Conana, który boryka się z przeróżnymi problemami.

A na koniec największa kobyła. Prosto od LookasHowToWipe, który tłumaczy jak warto grać Polską w Europa Universalis IV.

Więcej materiałów znajdziecie oczywiście na kanałach YouTube poszczególnych twórców. Zachęcamy też do zaglądania na fanpage PolyTube, gdzie na bieżąco wrzucamy nowe materiały zaprzyjaźnionych autorów i przedstawiamy tych dopiero rozpoczynających z nami współpracę.

Chciałbyś zobaczyć w tego typu zestawieniu swoje wideo? Wejdź na polytube.polygamia.pl i zgłoś chęć przyłączenia się do iFree Network.

Redakcja

Więcej na temat: