Zmien skórke
Logo Polygamii

911 Zelda Horizon Operator [PolyTube]

Horizon Zero Dawn
Jest Nintendo Switch, jest Horizon: Zero Dawn, są fajne polskie indyki. Nie wiadomo w co ręce włożyć.

PolyTube to wspólna inicjatywa redakcji Polygamii i iFree Network zrzeszająca twórców gamingowego wideo. Wideorecenzje i testy sprzętu, let’s playe, tematyka retro, e-sport, relacje z polskich i zagranicznych eventów. Na kanałach YouTube współpracujących z nami twórców znajdziesz nie tylko związane z tymi tematami materiały, ale i wiele więcej. Szczegóły na temat funkcjonowania PolyTube są na dedykowanej podstronie.

Widzieliście nasz unboxing Switcha? Podobne wideo przygotował też Pan KuBaka. Tylko trochę bardziej profesjonalne od naszego.

Maniak Gaming też ma dla was unboxing. Tyle że Horizon: Zero Dawn, w wersji kolekcjonerskiej oczywiście.

A tutaj zobaczycie jak gra Guerrilla Games wygląda w akcji. Na kanale ShadorVD.

Kojarzycie 911 Operator? Patryk ostatnio to recenzował. A Nitek ograł na swoim kanale.

Zaczęliśmy od wideo Pana KuBaki, na nim też skończymy. A dokładniej rzecz biorąc na jego „prawie recenzji” Tormenta. A nasza „całkiem recenzja” jest tutaj.

Więcej materiałów znajdziecie oczywiście na kanałach YouTube poszczególnych twórców. Zachęcamy też do zaglądania na fanpage PolyTube, gdzie na bieżąco wrzucamy nowe materiały zaprzyjaźnionych autorów i przedstawiamy tych dopiero rozpoczynających z nami współpracę.

Chciałbyś zobaczyć w tego typu zestawieniu swoje wideo? Wejdź na polytube.polygamia.pl i zgłoś chęć przyłączenia się do iFree Network.

Redakcja

Więcej na temat: