Star Wars Knights of the Old Republic - kiedy premiera w Polsce?

Star Wars Knights of the Old Republic - kiedy premiera w Polsce?26.11.2003 05:27
Grzegorz Pocztarski

Z połączenia sił studia LucasArts i BioWare powstał najlepszy, zdaniem graczy i recenzentów, RPG ostatnich lat. Mowa o Star Wars Knights of the Old Republic, grze która prezentuje potężny świat Gwiezdnych Wojen i daje nieograniczone możliwości kreacjirzeczywistości. Te cechy powodują, że KOTOR w wersji PC i Xbox, jest numerem 1. na liście Most Wanted większości graczy na świecie.

Wersja gry na konsolę Xbox ukazała się we wrześniu b.r i od tamtej pory nie schodzi z list popularności sprzedaży.Producenci gry nie zapomnieli o posiadaczach pecetów. Europejska premiera Star Wars Knights of the Old Republic w wersji PC przewidziana jest na 5 grudnia 2003.

W imieniu firmy LEM, z wielką przyjemnością pragnę poinformować Państwa, że w połowie grudnia, dokładnie na tydzień przed świętami wprowadzimy Star Wars Knights of the Old Republic do sprzedaży we wszystkich polskichsklepach z multimediami. Gra dostępna będzie w angielskiej wersji językowej, w cenie 169 zł.

Podczas 7-miu lat współpracy pomiędzy LEM i LucasArts do naszego kraju trafiło wiele ciekawych oraz nowatorskich gier w realiach świata Star Wars. Star Wars Knights of the Old Republic jest podwójnie szczególnymtytułem. To pierwszy MMORPG w rzeczywistości Gwiezdnych Wojen. To także dokładnie 25-ty w kolejności, jubileuszowy można rzec, tytuł z serii Lucas wydawany przez Licomp Empik Multimedia w Polsce.

Źródło artykułu:WP Gry
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)