Midway działa w Strefie 51

Midway działa w Strefie 5129.08.2004 02:48
Marek Pluta

Midway Games od jakiegoś czasu pracuje nad nowym shooterem, zatytułowanym Area 51. Mimo iż do premiery pozostało jeszcze trochę czasu, to firma już podała nazwiska sław, które podłożą głosy pod bohaterów gry.

Podpisano już w tym celu odpowiednie umowy z Davidem Duchownym, Powersem Boothe, a także Marilynem Mansonem, przy czym bohater serialu X-Files podłoży głos pod głównego bohatera tej produkcji, specjalistę Ethana Cole'a. Natomiast postać majora Bridgesa przemówi głosem Ethana Cole'a. Ostatnią postacią, będzie szary obcy imieniem Edgar i to właśnie jego dialogami zajmie się Marilyn Manson.

Strefa 51 to super tajna baza, z której niedawno nadszedł dziwny sygnał o wirusie, opanowującym cały kompleks. Do sprawdzenia co się tam dzieje wytypowano agenta sił specjalnych, Ethana Cole'a. Po przybyciu na miejsce okazuje się, że wspomniany wirus zmienia ludzi w marionetki posłuszne kosmitom. Gra będzie miała też multiplayera dla 16 osób, z takimi trybami jak: Deathmatch, TDM, CTF i Humans vs. Alien Mutant Team Deathmatch.Area 51 ukaże się w pierwszej połowie przyszłego roku.

Źródło artykułu:WP Gry
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)