Bayonetta na PS3 z problemami?

Bayonetta na PS3 z problemami?03.09.2009 13:16
Jakub Jatkiewicz

1UP w trakcie niedawnego eventu "Feel Bayonetta" zorganizowanego przez Segę w Tokio miało okazję zobaczyć w akcjiBayonettę na PS3. Do tej pory większość prezentacji gry pochodziło z wersji na Xboksa 360.

Niestety to co ujrzało 1UP nie napawa optymizmem - 15 minutowe demo miało zamazaną grafikę oraz problemy ze spadkami framerate'u:

"Wersja na 360 wygląda ostro i gładko, natomiast wersja na PS3 była bardzo zamazana, a problemy z frameratem występowały wszędzie. W trakcie fragmentu dema była pokazana szalona scena, w której skacze się po spadających elementach wielkiej wieży zegarowej. Z powodu problemów graficznych często ciężko było nadążyć za akcją na PS3".

Oczywiście wersja finalna na PS3 wcale nie musi wyglądać jak zaprezentowane demo, nie wiadomo też czy pochodziło ono z obecnej czy z wcześniejszej fazy produkcji gry. Jeśli to co widzieli przedstawiciele 1UP było fragmentem wziętym z obecnej wersji Bayonetty, to programiści mogą nie zdążyć z jej poprawieniem, gdyż gra w Japonii ma się ukazać już w przyszłym miesiącu.

Przy okazji 1UP przeprowadziło wywiad z producentem, Yusuke Hashimoto, który potwierdził, że już niebawem zostanie wydane demo Bayonetty.

fot.: Sega

Źródło artykułu:WP Gry
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)