Zmien skórke
Logo Polygamii

Rozchodniaczek: Rockstar jest pewny siebie, a del Toro świątecznie "pozdrawia" Konami

Materiały promocyjne Red Dead Redemption 2
Z kolei Harada zdradza, że Tekken nie jest bardzo popularny w Japonii.

Tekken nie jest tak japoński, jak może Wam się wydawać

Jasne, „siódemka” od 2015 jest dostępna na automatach Kraju Kwitnącej Wiśni, ale nie oznacza to, że Japończycy mają jakiegoś świra na punkcie serii. Katsuhiro Harada zdradził, że łącznie sprzedało się 44 miliony egzemplarzy całej serii Tekken. Wiecie, ile z tego stanowią klienci z Japonii? Pięć procent. Największy popyt jest w Europie.

Del Toro jest rozkoszny z okazji świąt

Reżyser znany jest ze swojej, delikatnie mówiąc, niechęci do Konami. Przy okazji Bożego Narodzenia i Nowego Roku postanowił ponownie dać temu upust:

Clash of Clans zablokowane w Iranie

Nie jest to niestety nic nowego dla irańskiego rządu, który od lat blokuje swoim obywatelom dostęp do różnych elementów sieci. Za co dostało się znanej mobilce? Ministerstwo Sprawiedliwości uznało, że gra jest niebezpieczna dla młodzieży, ponieważ promuje wojny plemienne.

Humble Bundle tym razem skusi deweloperów

W ofercie zestawy narzędzi do tworzenia gier.

Rockstar dalej jest pewny premiery Red Dead Redemption 2 w 2017

Ogłoszenie kolejnej części westernowej serii było jednym z najradośniejszych momentów 2016. Mimo to gracze nie dowierzają, że Red Dead Redemption 2 trafi – tak jak zapowiada studio – do sklepów już jesienią 2017. Rockstar zdaje się jednak trzymać tego planu, bo rozesłał do sklepów materiały promocyjne potwierdzające tę datę. Cóż, trzymamy kciuki!

RDR23

Milion Pokémonów do pokonania

Druga globalna misja do Pokémon Sun and Moon wyzywa graczy z całego świata by kolektywnie znaleźli i pokonali milion stworków za pośrednictwem funkcji Island Scan. Jest to cel zdecydowanie bardziej realny niż pierwszy, który zakładał złapanie 100 milionów Poksów. Na wykonanie nowej misji trenerzy mają czas do 9 stycznia.

Rozchodniaczka polał wedle przepisu z kantyny na Nar Shaddaa,

Patryk Fijałkowski

 

Więcej na temat:

 1. 20:38 28.12.2016
  zergadis0

  Bo Japończycy grają w Tekkena na automatach. Bo po co kupować wersję na konsolę, jak najprawdopodobniej nie będziesz miał z kim grać (rzadkością są u nich „domówki” i ogólnie wpadanie do siebie nawzajem), a na mieście możesz po prostu wpaść ze znajomymi na kilka gier do salonu (albo i nawet pograć z obcymi ludźmi)? Ja w Japonii widziałem, że Tekken na automatach był jedną z popularniejszych bijatyk, chociaż kilka tytułów mu dorównywało (a BlazBlue go nawet przebijało).

  Ukryj odpowiedzi()
 2. simpson
  11:15 29.12.2016
  simpson

  od rdr wolałbym nowego bullyego, ale patrząc na gta v które jest najlepsze jak dotąd technicznie, a całkowicie pozbawione klimatu lat 90, bałbym się, że pójdą w tę strone