Zmien skórke
Logo Polygamii

Rozchodniaczek: dola wikinga, książki na burzowe wieczory i kobiety w NBA Live

Nie zabraknie też ślicznych autek.

Bądź jak Wiking

Wczoraj pisaliśmy o survivalowym Valnir Rok, które sprawdzi umiejętność przeżycia w bliższych rzeczywistości warunkach. Dziś możecie zapisać się do testów wersji alpha.

Hokej na luzie

Pamiętacie 3 on 3 NHL Arcade? W NHL 18 znajdzie się tryb, który też pozwoli grać 3 na 3. Może nie będzie aż tak zręcznościowy, ale zawsze to coś.

Kim chcesz być, może kierowcą F1?

Ale się składa, bo właśnie o tym opowiada nowy zwiastun F1 2017.

Może coś do czytania?

Nowy Story Bundle czeka. Osobiście nie znam żadnego z oferowanych tytułów, ale to nawet dobrze. Za co łaska można zapewnić sobie czytania a czytania. Biorę dla historii przygodówek point & click, ale fani Undertale też znajdą chyba coś ciekawego. A skoro gry wideo wypluwane na sklepowe półki przez maszyny marketingowe rzadko potrafią nas już zaskoczyć, to może i danie nura w nieznane teksty będzie przyjemne. Majątku nie kosztuje.

A skoro już przy tym jesteśmy…

Humble Mobile Bundle z gierkami na smartfony i tablety też czeka. Wśród tytułów znajdziecie m.in. Deus Ex Go, Mini Metro czy Concrete Jungle.

„O, w końcu jakieś brum-brum na słiczu”

Tak zareklamował mi poniższy zwiastun Adam Piechota. Dobra wiadomość – Gear.Club Unlimited wciąż nie zostało opóźnione na przyszły rok.

W Project Cars 2 nie zabraknie Ferrari

Autorzy obiecują 10 modeli:

  • Ferrari 330 P4
  • 365 GTB4 Competizione
  • 288 GTO
  • F40 LM
  • F333 SP
  • F50 GT
  • Enzo Ferrari
  • 488 GT3
  • 488 GTE
  • LaFerrari

Testowe serwery Battlefield 1 dostępne na konsolach

Są, ale wymagają abonamentu Premium. Communit Test Enviroment to serwery, na które nowinki w rozgrywce trafiają zanim staną się publicznie dostępne. Więc znów chętni do pomocy i testowania nowości muszą płacić ekstra.

Może meczyk w FIFA 18?

Real kontra Real, bo jakżeby inaczej.

DJMax powróci na PS4

Jako DJMax Respect. Znana z platform przenośnych Sony gra rytmiczna jest już dostępna w formie cyfrowej w Azji i nie brakuje w niej przetłumaczonych menusów. Komu z zakładaniem dodatkowego konta PSN nie po drodze, niech uzbroi się w cierpliwość.

WNBA w NBA Live

Debiut kobiecego futbolu w serii FIFA wypadł raczej skromnie, przez bardzo ograniczoną listę drużyn i ich dostępność w trybach. I chyba podobnie będzie w NBA Live 18. Producent Mike Mahar jest otwarty na rozwinięcie tematu w kolejnych odsłonach gry, ale póki co kobiecymi drużynami będzie można grać tylko w pojedynczych meczach z SI lub online. NBA Live 18 wciąż nie ma konkretnej daty premiery.

Zbierał ostatnie ogórki, wiedząc że niedługo wakacyjna laba będzie tylko wspomnieniem,

Maciej Kowalik