Zmien skórke
Logo Polygamii

Oxygen Not Included, wspominki PSX-owego Legacy of Kain i przedpremierowy Styx [PolyTube]

Nie mogło też zabraknąć Ghost Recon Wildlands.

PolyTube to wspólna inicjatywa redakcji Polygamii i iFree Network zrzeszająca twórców gamingowego wideo. Wideorecenzje i testy sprzętu, let’s playe, tematyka retro, e-sport, relacje z polskich i zagranicznych eventów. Na kanałach YouTube współpracujących z nami twórców znajdziesz nie tylko związane z tymi tematami materiały, ale i wiele więcej. Szczegóły na temat funkcjonowania PolyTube są na dedykowanej podstronie.

Słyszeliście o Oxygen Not Included? Na kanale Arlinka możecie je nawet zobaczyć.

Legacy of Kain: Soul Reaver, czyli jedna z tych gier, której kontynuację bardzo chętnie byśmy dziś przyjęli. Ale dziś póki co zostają wspominki. Na przykład na kanale Qdi.

Co zagrało, a co nie w Horizon Zero Dawn? Wideo Won’t Be Fixed ładnie koresponduje z naszą recenzją.

Nasza recenzja Ghost Recon w przyszłym tygodniu. RizzeR już od jakiegoś czasu streamuje grę, przed werdyktem Polygamii możecie więc zobaczyć, jak wygląda w akcji.

Czytaliście nasz Klimatyzator? Lektura obowiązkowa przed Styx: Shards of Darkness, którego przedpremierowo możecie zobaczyć na kanale Nitka.

Więcej materiałów znajdziecie oczywiście na kanałach YouTube poszczególnych twórców. Zachęcamy też do zaglądania na fanpage PolyTube, gdzie na bieżąco wrzucamy nowe materiały zaprzyjaźnionych autorów i przedstawiamy tych dopiero rozpoczynających z nami współpracę.

Chciałbyś zobaczyć w tego typu zestawieniu swoje wideo? Wejdź na polytube.polygamia.pl i zgłoś chęć przyłączenia się do iFree Network.

Redakcja

Więcej na temat: