Zmien skórke
Logo Polygamii

Marvel vs. Capcom, Call of Duty: WWII, Knack 2... Sony też sypie z rękawa zwiastunami

Szkoda, że zabrakło nowej gry From Software.

Tegoroczna konferencja Sony na E3 była krótka, ale treściwa. Na początku mieliśmy interesujący występ muzyczny wprowadzający nas w klimat samodzielnego dodatku do Uncharted, a potem już strumień zwiastunów przerwał tylko dwa razy Shawn Layden. Malutko było tutaj gadania, przez co prezentacja Japończyków zamknęła się po niecałej godzinie. Przez cały ten czas antenowy dostawaliśmy głównie trailery – nie tylko tytułów na wyłączność Sony.

Rzuciliśmy na przykład okiem na Marvel vs. Capcom: Infinite – zwiastun pokazuje m.in. jak Rocket ze Strażników Galaktyki korzysta z giwer Dantego z Devil May Cry. Nie powiem, interesujący widok:

Jako że Activision i Sony to od jakiegoś czasu dobre ziomeczki, to właśnie podczas konferencji Japończyków poleciał też nowy zwiastun Call of Duty: World War II pokazujący po raz pierwszy sporo fragmentów gameplayu…

… i nowy zwiastun Destiny 2, który… No, sam nie wiem. Który sobie jest. Bo za wiele na nim nie pokazano:

Do tej krótkiej kompilacji trafia też… Knack 2. Ale to dlatego, że z jakiegoś powodu nawet Sony postanowiło nie pokazywać gry podczas konferencji. Dopiero po całej imprezie zwiastun platformówki pojawił się po cichu na oficjalnym kanale PlayStation.  Nie wiem, co to mówi o grze czy podejściu Sony do tego sequela ich własnego IP… ale jest, łapcie częstujcie się. Faktycznie pokazuje niewiele więcej niż to, co widzieliśmy w grudniu podczas PlayStation Experience:

Trzeba przyznać, że tegoroczna konferencja zleciała diabelnie szybko i pozostawiła jednak uczucie niedosytu. Wynika to pewnie z krótkiego czasu antenowego oraz niedoboru bliskich premier i zupełnie nowych IP. No i co z tą nową grą From Software?

Patryk Fijałkowski

Więcej na temat:

 1. 07:35 13.06.2017
  zegaa88pl

  za te reklamy to należy się Wam ban….czytam artykuł u Was a oglądam trailer na YT. Nie będę czekał pół minuty aby obejrzeć nie wiele dłuższy filmik. Szanujmy się.

 2. don.wroc.love
  08:44 13.06.2017
  don.wroc.love

  to co… znowu będzie marudzenie, że silnik Kolodudi to silnik Quake 3? 😀

  a w ogóle
  Witam ponownie, jest niewymownie, na górze ptaszki kwilą cudownie 🙂

 3. gsg
  11:14 13.06.2017
  gsg

  *Co z tymi trzema nowymi tytułami nad którymi pracuje FS? :<