Zmien skórke
Logo Polygamii

Gry za 10 zł od CDP.pl nie tylko w Biedronce. Będzie także wyprzedaż w sieci

Promocja potrwa zaledwie 12 godzin, więc trzeba będzie się szybko decydować.

W poniedziałek w sieci Biedronka rozpocznie się Giermasz. Między 10 a 23 lutego do sklepów trafi ponad 400 tysięcy gier po 9,99 zł. Strzelam, że słyszeliście o tej promocji – ostatnio było o niej głośno.

Okazuje się, że to jeszcze nie koniec atrakcji. Wielka promocja odbędzie się także w sieci. W cyfrowym sklepie CDP.pl przecenionych zostanie ponad 300 tytułów z każdej kategorii – będą to więc nie tylko gry, ale także filmy, komiksy czy książki. Pełna lista rzeczy objętych wyprzedażą nie jest jeszcze znana, ale będą to między innymi:

gry: Kingdoms of Amalur: Reckoning, gry z serii Gothic, Machinarium, Hotline Miami, Medal of Honor, DiRT 3, dodatek Farming Simulator 2013 Titanium, Clash of Heroes, Bus Simulator 2012;
filmy: O północy w Paryżu, Jak zostać królem, Trzy dni kondora, Yuma, Jesteś bogiem;
e-booki i e-komiksy: Cyberiada i inne e-booki Lema, Biocosmosis, Jeż Jerzy, 3 przygody Szerloka Bombla, Tymek i mistrz.

Za 10 zł będzie można dostać także Wiedźmina 2, ale on nie trafi na wyprzedaż od razu, a dopiero, gdy zostanie przekroczona pewna ilość nowo zarejestrowanych użytkowników i zakupów tego dnia.

CDP.pl widocznie zależy na nowych klientach, bo każdy, kto zaprosi co najmniej 3 osoby, które zarejestrują się w sklepie, otrzyma 25 procent zniżki na kolejny zakup.

Cyfrowy Giermasz rozpocznie się w poniedziałek, 10 lutego, o 9:00. Potrwa 12 godzin.

[za informacją prasową]

Tomasz Kutera

Więcej na temat: