Zmien skórke
Logo Polygamii

Ancestors: The Humankind Odyssey - tak nazywa się nowa gra Patrice'a Desiletsa, która poprowadzi nas przez historię ludzkości

Patrice długo pracował przy serii Assassin’s Creed, ale Ancestors tworzy już na własny rachunek. Równolegle do wciąż trwającej sądowej batalii z Ubisoftem.

Ancestors: The Humankind Odyssey będzie grą akcji, ukazaną z perspektywy osoby trzeciej. W tym może przypominać serię Assassin’s Creed, ale Desilets zaznacza, że jego nowe dzieło będzie grą epizodyczną. Jednocześnie celuje w jakość gier AAA, co przy ekipie złożonej z mniej więcej sześciu osób wydaje się ambitne.

Ale jakość, to niekoniecznie długość. Desilets przygląda się popularności seriali i czerpie z niej przekonanie, że dwugodzinna gra AAA wcale nie jest z miejsca skazana na porażkę. Tego możemy więc spodziewać się po Ancestors.

Docelowe platformy ani konkretne detale projektu nie są jeszcze znane, ale wiemy, że gra zostanie wydana tylko w formie cyfrowej. A każdy jej odcinek ma pozwolić nam przeżyć jakiś kluczowy moment w rozwoju ludzkości.

[źródło: 1, 2]

Maciej Kowalik

Więcej na temat:

Najczęściej czytane

01

Star Wars Battlefront 2 zabolał EA

02

Sześć dni, trzy miliardy złapanych Pokémonów – cicha woda brzegi rwie?

03

Nie trzeba Vadera w różu, by dodatki do Star Wars Battlefront 2 mogły dotyczyć tylko wyglądu

04

Grałem w Warhammer 40000: Inquisitor – Martyr. Minimalna zawartość Inkwizytora w Inkwizytorze

Popularne Gry