Zmien skórke
Logo Polygamii

10 gier do PSP Go oficjalnie

W końcu mamy oficjalne informacje od SCEP dotyczące promocji polegającej na dodaniu 10 darmowych gier do każdego zakupionego PSP Go, o której pisaliśmy wcześniej tutaj. Czy coś się zmieniło? Tak.

Oferowane tytuły. Zamiast Chinatown Wars pojawiło się Vice City Stories, a niesprecyzowany wcześniej tytuł okazał się być Avatarem. Uwaga, jak czytamy w informacji prasowej: „W promocji mogą wziąć udział tylko osoby, które ukończyły 18 lat, przed 1 kwietnia nie zakładały konta w PlayStation Network i nie logowały się na jakiekolwiek inne konta założone w PSN”.

Piotr Gnyp

Kup PSP go, a my zadbamy, byś miał w co grać!

Niezależnie od dzisiejszej pogody za oknem zapowiada się gorące lato z PSP go. Kup konsolę, zarejestruj się w PlayStation Network, a potem bezpłatnie ściągnij 10 świetnych gier o wartości ponad 1 000 zł

Warszawa, 2 czerwca 2010: Sony Computer Entertainment Europe ogłosiło promocję dla tych, którzy niedawno kupili lub w najbliższym czasie kupią konsolę PSP go. Dzięki niej rozwiązany zostanie podstawowy problem każdego posiadacza nowego sprzętu do grania – jak nacieszyć się jego możliwościami bez inwestowania kolejnych pieniędzy.

Cenne logowanie
Jeszcze nigdy tak wielu nie miało szansy dostać tak wiele za tak niewiele. Wystarczy, że stworzysz konto w PlayStation Network lub po raz pierwszy zalogujesz się na już istniejącym i ściągniesz motyw promocyjny PSP. W ciągu 30 dni otrzymasz kod aktywacyjny, który po zalogowaniu do PlayStation Network wpiszesz podczas wizyty ?w PlayStation Store.

Uzyskujesz wtedy bezpłatny dostęp do gier objętych promocją. Kolekcję tworzy 10 pełnych wersji znakomitych tytułów o łącznej wartości 1096 zł! Nie różnią się one niczym od oferowanych w PlayStation Store. Mogą zostać wgrane na konsole tylko za pośrednictwem internetu. Promocja rozpocznie się 9 czerwca i potrwa do 30 września 2010 roku.

Na początku promocja obejmie następujące tytuły*:

  • Assassin’s Creed: Bloodlines
  • Avatar
  • FIFA World Cup 2010
  • Gran Turismo
  • GTA Vice City Stories
  • LittleBigPlanet
  • MotorStorm Arctic Edge
  • NFS: Shift
  • Pursuit Force: Extreme Justice
  • Wipeout Pure.

*W trakcie jej trwania tytuły gier objętych promocją mogą się zmieniać.

Najważniejsze zasady
W promocji mogą wziąć udział tylko osoby, które ukończyły 18 lat, przed 1 kwietnia nie zakładały konta w PlayStation Network i nie logowały się na jakiekolwiek inne konta założone w PSN. Ważne jest także, by motyw ściągnąć przy użyciu PSP go, a nie aplikacji Media Go. Jednym z warunków promocji jest także dostęp do szerokopasmowego internetu. Gry będą działały jedynie na PSP go. Promocja rozpoczyna się już 9 czerwca, więc zapraszamy do wspólnej zabawy z PSP go.

Szczegółowy regulamin promocji i informacja o niej na pl.playstation.com/pspgopromotion/.

Więcej na temat:

Najczęściej czytane

01

Next-geny pojawią się szybciej niż nam się wydaje

02

Need for Speed Payback – recenzja. Policyjny pościg za mikropłatnościami

03

Czy „narodowość” gry ma dla nas w ogóle znaczenie [Klub Dyskusyjny]

04

Tolerujesz skrzynki z lootem, nienawidzisz ich czy totalnie ci zwisają? [Klub Dyskusyjny]

05

Rekord Reddita zmasakrowany przez EA, DICE oraz Star Wars: Battlefront 2. Chwalić się tym nie będą

06

Call of Duty: WW2 – recenzja. Operacja remaster

07

Kampania Call of Duty WW2 – mógł być reboot drugowojennych FPS-ów, jest ich remaster

08

„To, co my robimy na GOG-u, działa trochę jak muzeum”. Za kulisami polskiej konkurencji Steama

09

PlayerUnknown ich nienawidzi! Jednym prostym trikiem przekroczyli 20 milionów graczy!

10

Od dziś zapłacimy na Steamie w złotówkach

Popularne Gry