Zmien skórke
Logo Polygamii

Zdaniem Le Monde, w Paryżu odbył się już pracowniczy pokaz Diablo 4

To co, czekamy na Blizzcon?

Nie jest wielką tajemnicą, że Diablo 4 powstaje już od dawna. Jak podawał w zeszłym roku Jason Schreier, Blizzard długo błądził poszukując właściwej formuły dla serii i kombinując przykładowo z bardziej dynamiczną kamerą. Wygląda jednak na to, że koncepcja gry wreszcie się wyklarowała, a do chwili zapowiedzi jest już bliżej niż dalej. Według francuskiego Le Monde, Blizzard pokazuje już grę pracownikom firmy z Europy.

Nieoficjalny, wewnętrzny pokaz gry miał zdaniem dziennikarzy odbyć się jakiś czas temu w Paryżu. Według serwisu, prawdziwe są też ostatnie doniesienia dotyczące nowej gry Blizzarda osadzonej w uniwersum Overwatcha. Nie wiadomo jednak czy i tu chodziło o jakąś prezentację, czy może po prostu samo potwierdzenie tego, że taki projekt istnieje.

W każdym razie, jak mówił niedawno Blizzard, żadna z tych gier nie zadebiutuje jeszcze przed 2020 rokiem. Jest natomiast duża szansa na to, że o grze usłyszymy oficjalnie już w listopadzie podczas Blizzconu. Wewnętrzne pokazy świadczyć mogą bowiem o tym, że wreszcie sam Blizzard wie, jak gra powinna finalnie wyglądać. Na pewno mają większą pewność tego, niż europejscy pracownicy odnośnie do swojego zatrudnienia. Przed premierą obu gier ma mieć jeszcze miejsce dążąca do poprawy zysków redukcja zatrudnienia w oddziałach na naszym kontynencie, która wynieść ma aż 30%.

Krzysztof Kempski

Więcej na temat:

7
Dodaj komentarz

Zaloguj się by skomentować
6 Komentarze
1 Odpowiedzi
7 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najpopularniejsza dyskusja
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Nikodemsky
Użytkownik

Szczerze, to po nich nie spodziewam się niczego wartościowego – jeśli czwarta część diablo ma być D3 na sterydach, to wolałbym, żeby w ogóle sie nie pojawiła.

princefluff
Użytkownik

Jak będzie cukierkowo i tęczowo jak D3, to ja podziękuję. I motylkowa wróżka Magda, jpdl…..

Joanna Pamięta - Borkowska
Użytkownik

Maghda, nie Magda. To był mhroczny motyl 😀

yaroslav1987
Użytkownik

czasy sie zmineły, ludzie się zestarzeli, blizzard to już nie ta sama firma odkąd wykupił go activision. Dla mnie nie ma nic do zaproponowania od czasu starcrafta 2. W diablo 3 spędziłem skromne 600h i polecam powrót do pierwszej, ewentualnie drugiej odsłony 🙂 mniej wiecej od czasu diablo 3 to epileptyczna cukierkoza …taki trendy, tak odbiorca, nie ma ich co winić, że najlepiej zarabia się na młodych graczach.

JohnStar
Użytkownik

Ogrywam teraz diablo 3 na ps4, wcześniej jakoś 2012 grałem na pc. No powiem, że na konsoli gra się przyjemniej – od początku widać, że ta gra miała tam trafić i dlatego uważam, że to jest najgrosza część diablo. Moim zdaniem największym błędem diablo 3 jest jej żenujący poziom trudności przy przechodzeniu pierwszy raz. Mówię i tak o najtrudniejszym poziomie dostępnym jeszcze bez przejścia gry. Generalnie zauważyłem, że ta specyficzna gra nie ma tego poziomu wgl zbalansowanego. Albo na wyższych tłuczemy stwory latami, albo po prostu jak nam wypadł legendary weapon przelatujemy przez przeciwników. Nie daje to poczucia dobrze zbalansowanej… Czytaj więcej »

conan1986
Użytkownik

Zrobili by wreszcie jakąś fajną gierkę w uniwersum SC. Diablo to bez sensu. Od kiedy odszedł twórca D2 nie mają na niego kompletnie pomysłu.

Bobok
Użytkownik

A ja tam czekam na Diablo IV bo nadzieja nie umiera nigdy.

Popularne wpisy

Popularne Gry