Zmien skórke
Logo Polygamii

Zanim skomentujesz

Zanim skomentujecie naszą notkę, napiszecie na forum itp warto zapoznać się z poniższymi zasadami.

  1.  To, że ktoś posiada inną konsolę nie oznacza, że jest głupszy/gorszy. Przejawy tzw. "fanbojstwa" będą tępione.
  2. To, że ktoś ma inne zdanie na dany temat, nie oznacza, że jest głupszy/gorszy. Werbalna agresja, chamstwo będą tępione.
  3. Fakt, że ktoś pisze na Polygamii prawdopodobnie oznacza, że zna się trochę na grach i konsolach. Zanim bezwzględnie skrytykujesz autora przeczytaj jeszcze raz tekst oraz poszukaj argumentów na obronę własnego zdania. Obrażanie i wyzywanie autorów bez podstaw merytorycznych będzie tępione.
  4. Proszę trzymać się tematu wpisu. Dyskutujcie, ale w tematach np. o Forza 3 czy Gran Turismo warto skupić się na tych grach, a nie pisać o Uncharted 2 czy ODST.
  5. Wskazówki na temat ciekawych informacji proszę wysyłać mailowo na adres kontakt (at) polygamia.pl, a nie zamieszczać je w komentarzach. 
  6. Polygamia to blog ludzi z opiniami. Możemy się ze sobą nie zgadzać, możemy mieć na dany temat inne zdanie niż Wy. Nie przekazujemy prawd objawionych, ale nasz subiektywny ogląd sprawy.
  7. Autorzy Polygamii to tylko ludzie. Zdarzają się nam pomyłki i literówki. Zauważyłeś jakąś? Powiadom autora mailem. 
  8. Nasze recenzje są subiektywne. Ocena wystawiana jest przez autora recenzji nie musi być tożsama z opiniami innych członków redakcji. W tekstach recenzji zwykle używamy obrazków dostarczonych przez wydawcę. Zwykle recenzowane gry kończymy, o ile mają fabułę i nie są to (j)RPGi na 100 godzin.
  9. W recenzjach używamy szkolnej skali. Gra z oceną 1 po prostu nie działa. Ocena 2 oznacza, że produkt nie jest wart kupienia. Od 3 tytułem można zacząć się interesować. 4 to gra dobra, 5 bardzo dobra. Dla tytułów wybitnych rezerwujemy 6. 
  10. Lubisz pisać, masz opinie? Chcesz się nimi podzielić? Napisz do nas – jeżeli tekst będzie dobry, na pewno go opublikujemy. Należy jednak pamiętać, że dostajemy sporo maili. Jeżeli w przeciągu tygodnia nikt się do Ciebie nie odezwie – napisz jeszcze raz. Być może w ferworze walki zapomnieliśmy.

Komentarze i forum poza redakcją moderują: Patryk Zawadzki, Bartek Nagórny, Szymon Bronkowski, Wojtek Kubarek, Szymon Dębski. Jeśli widzisz jakieś zachowania niezgodne z wyżej opisanymi zasadami, daj znać na moderacja (at) polygamia.pl – zajmiemy się tym jak najszybciej. Chcesz pomóc w moderacji? Napisz do nas.

Więcej na temat:

Dodaj komentarz

Zaloguj się by skomentować
  Subskrybuj  
Powiadom o

Popularne wpisy

Popularne Gry