Zadecydujcie o zawartości dla RE 5

Zadecydujcie o zawartości dla RE 5
07.10.2009 15:41
Michał Stopa
Michał Stopa

Nowa, 'alternatywna edycja' gry Resident Evil 5 już niedługo trafi na rynek japoński. Capcom jednak nie ma pewności, czy wydanie całej gry od nowa na fizycznym nośniku w krajach zachodnich ma sens, więc firma otworzyła ankietę internetową, w której pyta, czy nowa zawartość powinna zostać wydana jako dodatek DLC dla tych, którzy już mają podstawową wersję gry. Jednak aby głosy mogły zostać zliczone, należy zarejestrować się i zalogować na portalu Capcom Unity. Jak napisał reprezentujący firmę Chris Kramer na swoim blogu:

"Wydanie gry na fizycznym nośniku na japońskim rynku ma sens, ponieważ tam wykorzystywanie dystrybucji cyfrowej jest nieco w tyle za rynkami zachodu".

"Mimo to, jeśli wziąć pod uwagę sukces dodatku Versus dla RE5, jak i gier tylko do pobrania, takich jak Super Street Fighter II Turbo HD Remix i Marvel VS Capcom 2, mamy świadomość, że w krajach zachodu popyt na dodatki DLC jest ogromny... Puścimy naszą ankietę przez kilka tygodni, po czym zaprezentujemy zespołowi projektantów wyniki i nasze sugestie".

Firma nadal nie ustaliła czy nowa zawartość ma szansę pojawić się również na pecetach.

fot.: Capcom

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)