Z innej beczki: Zemsta za porzucenie

Z innej beczki: Zemsta za porzucenie23.01.2005 03:55
Materiały prasowe

Gry internetowe pozwalają na poznanie nowych znajomych, co więcej często w ten sposób zawiązują się trwalsze relacje. Jednak czasem mogą być także narzędziem zemsty.

Otóż jedna z Japonek, w odwecie za porzucenie przez swojego chłopaka, wykorzystała znajomość jego loginu i hasła do gry internetowej i skasowała wszystkie jego dane. Niestety lokalna policja okazała się niezbyt czuła na „sercowe” tłumaczenia i aresztowała kobietę pod zarzutem złamania zakazu uzyskiwania nielegalnego dostępu do cudzego konta.

Trzydziestoletnia kobieta i dwudziestoletni mężczyzna poznali się jesienią 2003r. właśnie w internecie, w trakcie gry w Lineage. To przygodowa gra, gdzie gracz walczy z innymi postaciami i może rozwijać swoją postać zdobywając nowe umiejętności i wyposażenie. Gracz może także się komunikować z innymi uczestnikami, wysyłając komunikaty tekstowe. Pomiędzy kobietą i mężczyzną stopniowo zawiązał się romans, który wkrótce okazał się niewypałem. On postanowił odejść, ona zapragnęła zemsty.

Gdy pewnego dnia gracz zalogował się do Lineage, z przerażeniem odkrył że znikł cały jego wirtualny ekwipunek, który gromadził przez długie godziny spędzone przy komputerze. Natychmiast skojarzył co się mogło wydarzyć i zawiadomił policję. Była dziewczyna wyjaśniła, że skasowała dane w rewanżu za zerwanie związku.

Źródło artykułu:WP Gry
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)