Xbox 360 wyprzedzi PS3 jeszcze bardziej?

Xbox 360 wyprzedzi PS3 jeszcze bardziej?
24.02.2010 10:38
Marcin Dąbrowski
Marcin Dąbrowski

Aaron Greenberg z Microsoftu powiedział, że ma nadzieję, że przewaga Xboksa 360 nad PlayStation 3 będzie się jeszcze powiększać.

Mam nadzieję, że oczywiste jest, że mieliśmy rację mówiąc, że będzie to najlepszy rok w historii Xboksa 360, co potwierdziliśmy na X10 pokazując część gier nad którymi pracujemy. Mamy pierwszoligowe tytuły miesiąc za miesiącem. Mieliśmy świetny styczeń, wyprzedzając znacznie sprzedaż PS3 i wierzymy, że tak będzie działo się przez cały rok, podobnie jak było w roku 2009”, powiedział Greenberg.

Microsoft pamięta jednak, że konkurencja nie śpi i nie wolno jej nie doceniać. „Wiemy, że mają masę świetnych gier, są potężni i mają wspaniała historię w tej branży. Jednocześnie jednak wiemy, że jeśli jesteś graczem i oczekujesz świetnych gier, to my mamy więcej tytułów, więcej gier na wyłączność i lepszą społeczność online”, dodał.

Greenberg wspomniał również o Natalu, jako kolejnej przewadze Microsoftu nad konkurencją. Przypomnijmy, że Natal ma się ukazać jeszcze w tym roku, w okresie przedświątecznym.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)