Zmien skórke
Logo Polygamii

Wyniki konkursu The Surge

Mamy trzech zwycięzców i galerię z szalonymi pomysłami naszych czytelników.

Konkursowe zadanie polegało na wymyśleniu jak najciekawszej broni, która byłaby niezastąpiona w brutalnym świecie The Surge. Liczył się pomysł i wykonanie. Talent, zaangażowanie, albo po prostu nieszablonowe podejście do tematu. Trzy zwycięskie prace oczywiście spełniają te kryteria.

Pierwszą widzicie powyżej, nad leadem. Piotr Kwaśnicki przygotował projekt, który naprawdę mógłby się znaleźć w grze. Profesjonale wykonanie w połączeniu ze zwartym opisem dają mu jedną z trzech gier The Surge z konkursowej puli. Gratulujemy!

Druga przypada czytelnikowi o nicku dziobson5. Mistrz Painta (jak sam się przedstawia) wykazał się poczuciem humoru, fajną grą słów no i oczywiście talentem. Paint to proste narzędzie, w którym nie tak prosto stworzyć coś naprawdę fajnego. Hisae’owi. Za talent i fantazję w wymyśleniu broni, która bardzo ładnie nawiązuje do kraju, z którego wywodzą się Soulsy – główna inspiracja The Surge. Też gratulujemy!

Hisae

Trzeci egzemplarz gry wędruje natomiast do Huberta za „Młot pneumatyczny”. Projekt, wykonanie, a także opis („Problemem w codziennym użytkowaniu tego urządzenia jest mobilność, a dokładniej całkowity brak tej mobilności.”) po prostu nas ujął. Oprócz fotki i opisu, mamy też specyfikację techniczną urządzenia i wymienione najważniejsze elementy konstrukcyjne, których może nie widać, ale na pewno gdzieś tam są. Kawał dobrej roboty.

Hubert Kubicki

Wszyscy trzej zwycięzcy dostają egzemplarz gry The Surge na wybraną przez siebie platformę. Skontaktujemy się z nimi mailowo na adresy, z których przyszły zgłoszenia.

Inne ciekawe prace, których autorów niestety nie możemy już nagrodzić, znajdują się w galerii. Warto na nie zerknąć – robią wrażenie, a zwycięzcy do samego końca nie byli oczywiści.

Dziękujemy za wspólną zabawę i przesłane prace.

Paweł Olszewski

Więcej na temat:

3
Dodaj komentarz

Zaloguj się by skomentować
1 Komentarze
2 Odpowiedzi
0 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najpopularniejsza dyskusja
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
JitBe
Użytkownik

http://hewytoonmore.deviantart.com/art/Marvel-Doctor-Octopus-2014-447559273
Serio, za taki gniot dostał nagrodę? Zrobił to w 5 minut. Karnisz 2.0 powinien zając “tego” miejsce.

Aimagylop
Użytkownik

Nagroda dla plagiatu na pewno dobrze wpłynie na promocję gry.