Zmien skórke
Logo Polygamii

Wyniki konkursu Diablo + GOG

To kto wróci po Rzeźnika?

Prosta sprawa – Wy mieliście wspominać, my mieliśmy wybrać. Jesteście ciekawi, kto za odrobinę nostalgii otrzyma jeszcze więcej nostalgii w nagrodę? Niestety, musieliśmy wybrać trzy osoby. Zatem to nie tak, że jesteśmy złośliwi. Najchętniej wybralibyśmy wszystkich blogerów, bo kochamy Blogi 2.0. No ale życie musi czasem być odrobinę niesprawiedliwe. Inaczej nie byłoby też tej gigantycznej frajdy, gdy NIE JEST.

Kolejność przypadkowa:

yaroslaw1987: Moje granie jest tak stare, jak Diablo

Diablo pozostaje również odnośnikiem mojego wieku i dojrzałości gamingowej. Zawsze powtarzam, że gram w gry od 23 lat świadomie, a nieświadomie to nawet 27 lat – wcześniej był pegasus, ale oceniam ten okres jako radosne klikanie aż coś się zmieni na ekranie telewizora.  Z Blizzardem dojrzewałem – Warcraft 2, Diablo, Starfcraft, Warcraft 3. Z obecnych produktów nie ma mi już nic do zaoferowania, ale to też nie ta sama firma, wszystko poszło do przodu. Tylko miłość do Diablo pozostała.

Ulmus: Od Diabla strony

Pierwszy wieczór spędziliśmy na poznawaniu siebie nawzajem. To znaczy, ja cie poznawałem, a ty miałeś głęboko w d*pie moją osobowość, czyli fabułę, która budowała epickie lore niebiańskiego konfliktu eternalnych potęg rozpisanego lata. Przeklikiwałeś dialogi jak szalony, żeby jak najwięcej sobie pograć, zanim skończy się impreza.

Jak w każdym dobrym romansie, po tym, jak bohaterowie wpadają przypadkiem na siebie, musi nastąpić czas rozdzielenia, kiedy uczucie może dojrzeć w osamotnieniu. Z nami było dokładnie tak. A dokładnie dokładnie, to z tobą.

Carpedjemm: Dziady #01 – Diablo

Nagle napotykam na swojej drodze dziwny pokój. W środku można zauważyć jakieś ciała nabite na pal, i powieszone, i poćwiartowane, i w sosie własnym. Jak każdy zdrowo myślący gracz NIE zrobiłem sejwa i dziarsko ruszyłem do drzwi. Otworzyłem i usłyszałem legendarne “Uhhhhh… Fresh meat!”. Po pierwsze uważam, że to jest dyskryminacja wegetarian i wegan. Po drugie, kiedy zobaczyłem wielkiego grubasa z tasakiem, szarżującego w moją stronę, to zrobiłem znak krzyża i spokojnie stwierdziłem: “W każdej grze jest przecież auto-save, albo checkpoint”

Gratulujemy. Wkrótce się z Wami skontaktujemy na maila, którego podaliście przy rejestracji. I trzymamy kciuki, by okazji do takich konkursów było jak najwięcej.

Więcej na temat:

2
Dodaj komentarz

Zaloguj się by skomentować
1 Komentarze
1 Odpowiedzi
2 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najpopularniejsza dyskusja
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
gsg
Użytkownik

Brawo zwycięzcy i zwyciężeni – wszystkie wpisy czytałem z przyjemnością i niejaką tęsknotą do startu drugiej połowy lat 90. kiedy w moim domu wiernie służył jeszcze 286 i Diablo (choć bardziej Mortala 2) mogłem sobie co najwyżej pooglądać u sąsiadów z drugiego lub piątego piętra. Pozdro Kuba i Marcin, kimkolwiek i gdziekolwiek dziś jesteście!

Carpedjemm
Użytkownik

Mortal Kombat zaskakująco dobrze komponuje się z tytułem “Dziady” ( ͡° ͜ʖ ͡°)
P.S. Bardzo dziękuję za wyróżnienie. To tak, jakbym po latach dodzwonił się do Hugo na Polsacie 😀

Popularne wpisy

Popularne Gry