Zmien skórke
Logo Polygamii

Wygląda na to, że wkrótce nastąpi zapowiedź nowego Dragon Age

Czy tym razem seria RPG od BioWare wejdzie wreszcie na poziom, jakiego oczekuje się od niej od pierwszej odsłony?

Bioware wciąż mocno skupia się na Anthem, wygląda jednak na to, że studio od jakiegoś czasu pracuje również nad kontynuacją cyklu Dragon Age. Świetnie zapowiadającego się już od pierwszej części, wciąż mającego jednak problem z osiągnięciem statusu megahitu. Być może uda się to właśnie czwórce, zwłaszcza w obliczu czasowego zrezygnowania EA z serii Mass Effect, która od jakiegoś czasu była flagowym produktem studia.

Informacja o rychłej zapowiedzi kolejnej gry pochodzi przy tym z pewnego źródła, bo z bloga BioWare’u. We wczorajszym wpisie  Casey Hudson potwierdził, że studio pracuje nad pewną nieujawnioną jeszcze rzeczą w uniwersum Dragon Age. Wspomina też, że więcej na ten temat dowiemy się też w przyszłym miesiącu.

Czyli coś się wydarzy, ale nie możemy jeszcze z całą pewnością stwierdzić, że będzie to właśnie czwórka. Choć na to wskazują między innymi informacje z przed kilku miesięcy o tym, że bohaterem nowego Dragon Age będzie Solias, znany z Inkwizycji, a gra ma być mocniej powiązana z poprzednią, niż do tej pory w cyklu.

Mam więc nadzieję, że reakcja graczy na Immortala czegoś EA nauczyło i nie zamierzają popełnić podobnych błędów.  W razie czego chyba pęknę ze śmiechu… Kiedy dokładnie wydarzy się zapowiedź gry, jeszcze nie wiadomo. Wiadomo jednak, że na nadchodzącym The Game Awards ma pojawić się 10 prezentacji nowych tytułów (np. czegoś związanego z Obcym). No to kiedy, jak nie tam?

Krzysztof Kempski

Więcej na temat:

8
Dodaj komentarz

Zaloguj się by skomentować
5 Komentarze
3 Odpowiedzi
7 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najpopularniejsza dyskusja
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Nikodemsky
Użytkownik

Mam tylko nadzieję, że zrobią w końcu coś z tym upośledzonym systemem walki, który kuleje od drugiej części gry. Tj. zakładając, że to faktycznie nie będzie jakaś mobilka :>

kabotyn
Użytkownik

Świetny fantasy date sim.
Szeptałem do monitora, zasłaniając widok żonie.
comment image

Krab
Użytkownik

Jak wywalą mmo fetch questy i nie będzie żadnego game-as-service to jestem na tak.

wieczny
Użytkownik

Ej no to takim razie nie będę mógł stworzyć własną postać czy fabuła będzie się kręciła wogół Solasa?

HanAlister
Użytkownik

Solas, nie Solias 😀
A tak na poważnie, to niech zrobią wszystko jak w 1 + nowa fabuła i grafika. Wtedy będę zadowolony bardzo.

Popularne wpisy

Popularne Gry