Zmien skórke
Logo Polygamii

Wygląda na to, że twórcy Limbo nadal dłubią przy niezapowiedzianym projekcie

Ile można dowiedzieć się z ofert pracy, co?

Playdead, studio odpowiedzialne za takie gry jak Inside czy Limbo, w 2017 roku udostępniło na twitterze pewną grafikę przedstawiającą spadający meteoryt. Obserwuje go pewna postać, która na pierwszy rzut oka ma na sobie skafander. Obok niej wyłaniają się zza śniegu skały. Do tego dorzucono krótki dopisek mówiący, iż “zespół pracuje nad koleją przygodą”. Rok później mogliśmy zobaczyć kolejną grafikę. Ta natomiast przedstawiała wyjście z ogromnego tunelu. Na jego końcu widać postać, za którą kryje się zarys góry.

Tak się składa, że deweloperzy mają skłonność do umieszczania grafik związanych z nowym projektem w ofertach pracy studia. Dziwnym zbiegiem okoliczności te znikały, ale przecież w internecie nic nie ginie. Część z nich została odkopana i wrzucona na stronę ResetEra (forum dla fanów gier) już w maju. Do tego czasu pojawiły się jeszcze dwie.

Niestety, ale deweloperzy nabrali wody w usta, więc za wiele o grze nie wiemy. Jednak współzałożyciel studia, Arnt Jensen, zdradził nieco na pewnej duńskiej stronie w 2018 roku. Z tekstu wynika (wujek google pomagał), że nowy tytuł osadzono w świecie science fiction. Największym zaskoczeniem jest jednak fakt, że studio zerwało z formą 2D na rzecz trójwymiarowej grafiki. Świat przemierzymy z perspektywy trzeciej osoby. Pamiętacie oferty pracy? Trwają poszukiwania pracownika na stanowisko “Senior 3D Artist”.

Kiedy pojawi się nowa gra? Nie wiadomo. O czym tak konkretnie jest? Nie wiadomo. Przypomina zaśnieżone Death Stranding? Trochę tak, więc zostawię datę premiery tytułu Kojimy. Jak coś, zagramy 8 listopada 2019 roku.

Więcej na temat:

1
Dodaj komentarz

Zaloguj się by skomentować
1 Komentarze
0 Odpowiedzi
1 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najpopularniejsza dyskusja
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
antyszyba
Użytkownik

Drobna uwaga – Inside bylo w 3D, po prostu perspektywa była 2,5D. Ale fajnie, że zmieniają perspektywę, chyba nie potrzebuję trzeciej gry tego samego typu od tego studia. Fajnie, gdyby to było coś nowego.

Popularne wpisy

Popularne Gry