Zmien skórke
Logo Polygamii

Wszystkie karty z Klątwy Naxxramas w polskiej wersji językowej [GALERIA]

Już jutro rozgrywka w Hearthstone wejdzie na kolejny poziom dzięki dodatkowi Klątwa Naxxramas. Znajdziemy w nim wiele nowości, ale najważniejsze są oczywiście karty. Blizzard ujawnił detale każdej z nich.

Warto dokładnie przyjrzeć się kompletowi nowych stronników oraz ataków. 31 nowych kart oznacza masę ponownego kombinowania, układania strategii i reagowania na niespotykane dotąd sytuacje w trakcie rozgrywki.

Przypomnijmy, że wyzwanie Klątwie będziemy mogli rzucić już jutro i będzie mógł zrobić to każdy, bo pierwsza z pięciu części dodatku będzie przez miesiąc darmowa. Za kolejne będziemy już musieli zapłacić choć niekoniecznie prawdziwymi pieniędzmi. Blizzard zadowoli się także zdobywanym w grze złotem. Jeśli tylko macie czas i umiejętności, by je zdobyć. Każda część dodatku to wydatek równy 700 sztukom złota, a za gotówkę można kupować je w pakietach, oszczędzając co nieco. Blizzard jak to Blizzard – ma opcję dla każdego.

Miło patrzeć na to jak Hearthstone się rozrasta. Myślę, że w tym roku ma szansę zagarnąć dla siebie jeszcze większy kawałek “karciankowego” tortu, bo gracze otwarcie krytykują chyba największego konkurenta produkcji Blizzarda. Magic the Gathering: Duels of the Planeswalkers 2015 wydaje się zaprojektowane tak, by zmuszać graczy do wydawania pieniędzy na kolejne boostery i ograniczać opcje tych, którzy postanowili tego nie robić. To krok w złą stronę. Przy zeszłorocznej edycji MtG bawiłem się wybornie, ale w tym roku zamierzam wskoczyć w końcu w Hearthstone na dobre, nie oglądając się na pozostałe karcianki.

Zobacz wszystkie karty z dodatku Klątwa Naxxmaras w naszej galerii.

[źródło: Facebook]

Maciej Kowalik

Więcej na temat:

Dodaj komentarz

Zaloguj się by skomentować
  Subskrybuj  
Powiadom o

Popularne wpisy

Popularne Gry