Zmien skórke
Logo Polygamii

Wszyscy czekają na GTA 6, a Rockstar może zaskoczyć L.A. Noire 2

Sprawa dla detektywa: czy piosenka na YouTube to tylko żart, czy może poszlaka?

Czy L.A. Noire 2 powstaje? Sugerował to wygenerowany kanał na YouTube o nazwie “L.A. Noire Part Two Topic”. Albo po prostu ktoś za wcześnie kliknął, powiązując piosenkę z grą, a resztę zrobiły youtube’owe algorytmy, albo… ktoś nimi w odpowiedni sposób zmanipulował, by wprowadzić czekających na L.A. Noire 2 w błąd.

Warto się jednak sprawie przyjrzeć bliżej. Chociaż kanał szybko z YouTube’a zniknął, to niektórzy zdążyli uwiecznić podejrzanego. To Matthew Wilder z piosenką “Break My Stride”. 

Utwór swoją premierę miał w 1983 roku, co mogłoby sugerować, że nowa część L.A. Noire będzie rozgrywać się w latach 80. 

Lata 80., detektywi – trop prowadzi prosto w stronę “Miami Vice” i tego typu klimatów. To była duża zmiana, wszak jedynka rozgrywała się krótko po II wojnie światowej, a więc w czasach bardziej kojarzących się z noire. 

Czyżby Rockstar szykował woltę? A może po prostu ktoś z nas zadrwił? Póki co akta trzeba odłożyć na kupkę z innymi nierozwiązanymi sprawami.  

Więcej na temat:

1
Dodaj komentarz

Zaloguj się by skomentować
1 Komentarze
0 Odpowiedzi
1 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najpopularniejsza dyskusja
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
gseed
Użytkownik

Na zarejestrowanym zrzucie było napisane „L.A Noire” bez kropki po A. Wiec to raczej niechlujny fejk, wątpię by Rockstar walnęło się przy zapisie tytułu gry.

Popularne wpisy

Popularne Gry