Worms 3D

Worms 3D24.12.2003 09:34
Valas

Worms 3D

Misja 01 - D-Day

Zabierz swoje robale na klif na plaży i strzelaj stamtąd z bazooki lub za pomocą samosterujących pocisków. Poczekaj na zrzut i wejdź na górę, żeby jeszcze dokopać przeciwnikom. Bądź szybki! Na tym poziomie nie jest to trudne.

Misja 02 - Crate Britain

Ukończenie misji jest możliwe za pierwszym podejściem, a ponadto ta część jest liniowa, co ułatwia sprawę. Użyj jetpacka do przefrunięcia i weź cenną skrzynkę. Zakończ w maksimum trzech rundach.

Misja 03 - Grave Digger

Na tym poziomie zbieraj wszystkie skrzynki. Za domem jest paka na grobie, mały upominek. Wysadź ją i kontynuuj zbieranie. Rzuć granaty na pierwszy i trzeci grób z lewej oraz trzeci i czwarty po prawej. Wszystkie mają skrzydła lub aureolki. Zbierz skrzynie w czterech otwartych grobach. Nie otwieraj nieodpowiednich mogił!

Misja 04 - A leak in the Vegitable patch

Zbierz teleporty i przenieś się na szczyt łopaty (?). Dwa inne robaki teleportuj na płot. Strąć do wody wszystkie wysoko ustawione robale używając bazooki lub pistoletu. Poczekaj aż woda się podniesie i z wroga nic nie zostanie.

Misja 05 - Ice Ice Maybe

Zeskocz na niższy poziom, potem weź skrzynię ze zbocza góry i skacz lub biegnij. Zabierz kolejną skrzynię. Schowaj się za drzewami, żebyś nie stał się ofiarą wroga. Zabierz skrzynkę i skocz do lodówki. Ukryj się za nią. Podskocz i przeskocz kable. Jeśli zabraknie Ci czasu stań nieruchomo, żebyś nie został zestrzelony do wody. Ukończ poziom w czterech (lub mniej) kolejkach.

Misja 06 - When Analids collide Weź pierwszego robaka na górę, przesuń go i do wody. Następnie schowaj się za murem, niedaleko miejsca, w którym przedtem stał robal. Przyprowadź robaka koło domu i wystrzel kapitana Harsha w wodę. Potem skryj się za domem, żeby robak po przeciwnej stronie wyspy nie zobaczył Cię. Zabierz trzeciego robaka na górę i stań mniej więcej w tym samym miejscu, gdzie stał Harsh. Użyj bazooki do zestrzelenia Nasty do wody. Chowając się przed ostatecznym wrogiem, wprowadź na górę pierwszego robaka i przekrocz nim most. Możesz skrócić czas na wykonanie tego zadania używając półek skalnych, znajdujących się koło mostu. Stamtąd wysadź w powietrze Normal. Powinien zginąć od razu, ale jeśli próba się nie powiedzie, możesz mu dołożyć z pistoletu.

Misja 07 - Rum Deal

Ukończ etap za jest relatywnie łatwo. Polataj z jetpackiem i zgromadź wszystkie możliwe skrzynie za pierwszym podejściem.

Misja 08 - Earn your crust

Wysadź dach i skieruj bazookę między robaka a beczułkę na moście. To powinno wysłać go do wody. Przeskocz robaka stojącego przy wiatraku i wystrzel do niego. Wkrótce też będzie mokry. Przemieść się na drugi kraniec z jetpackiem i sprzątnij robala z końca mostu. Podleć z powrotem jetpackiem na tyły wiatraka i pozbieraj wszystkie skrzynie. Wyląduj na dachu i zmieć do wody Bogny Pete’a.

Misja 09 - Apple core island

Biegnij/skacz i zbieraj wszystkie prezenty. Schowaj się potem. Powtórz te czynności, podleć w górę (ach ten nieśmiertelny jetpack) i weź ze sobą skrzynię. Żeby otrzymać złoto, musisz wykonać całość w trakcie 2 prób.

Źródło artykułu:WP Gry
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)