World of Warcraft w Ultimie!!

World of Warcraft w Ultimie!!24.11.2004 04:12
Materiały prasowe

Nie musicie już kombinować, jak kupić grę ostatnich lat, czyli World of Warcraft! Warszawski sklep Ultima zbiera zamówienia na przedsprzedaż tej wspaniałej gry. Możecie ją mieć za 199zł, gdy tylko trafi do sklepów.

Word of WarCraft to gra cRPG. Która powstała specjalnie dla graczy online. Pozwala aby wirtulanej rozgrywce spotkało się tysiące graczy. Gra została obsadzona w realiach fantastycznego świata Azeroth - znanego z serii WarCraft., który całkowicie pochłonięty jest wojną...

W Azeroth zcierają się dwie zwaśnione strony: Sojusz, w skład którego wchodzą przedstawiciele Ludzi, Krasnoludów, Nocnych Elfów oraz Gnomów oraz armia Orków, Taurenów, Nieumarłych oraz Trolli.

Świat World of WarCraft to ogromne zamieszkane przestrzenie (krainy Kalimdor, Khaz Modan, Lordaeron, Northrend, Quel'Thalas oraz Stranglethorn)

Tworząc naszego bohatera będziemy mieli wpływ na określeniu jego rasy wyglądu i profesji. (m in. Wojownicy, Magowie, Szamani, Warlockowie, Druidzi, Łowcy, Paladyni, Kapłani.)

Akcja gry, to nie tylko walka. World of warcraft to także wiele questów. Twoje przetrwanie zależne będzie od twojej pozycji w świecie Azeroth. Wymaga to współpracy z istniejącymi klanami, które zrzeszają innych graczy oraz zawierania sojuszu z innymi niezależnymi od klanów graczami

World of Warcraft, to także fantastyczna oprawa wizualna. Pełne 3D, ogromna ilośc kolorów, dopracowane szczegóły oraz niewiarygodne możliwość użycia opcji zoom oraz dowolnego obrotu kamery. Gra zostanie opatrzona w przejrzysty interfejs, którego operowanie nie sprawi żadnych trudności, mimo wielu zawiłych kwestii technicznych gry.

Źródło artykułu:WP Gry
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)