Zmien skórke
Logo Polygamii

World of Tanks będzie mieć edycję kolekcjonerską

Ej, a to nie jest to takie free to play z czołgami?

Choć gry takie jak Fortnite czy właśnie World of Tanks są w pełni darmowe, czasem najwierniejsi fani chcą mieć gadżety związane ze swoją ulubioną grą. Pudełka z Fortnite ze względu na swoją rzadkość, osiągają swoją drogą dość zawrotne ceny na aukcjach internetowych. Niewykluczone, że podobnie będzie kiedyś z edycją kolekcjonerską World of Tanks, która trafi do sprzedaży już za tydzień, 26 października. Wydawcą gry będzie firma Cenega.

Najważniejszym gadżetem będzie przy tym wykonany z PVC model Tygrysa 131 w skali 1:32. Fizycznym gadżetem będzie też wyposażona w 6 przycisków myszka gamingowa o czułości 2400 dpi. Ciekawie zapowiada się też złożony z 96 stron album z artworkami z gry oraz 8 litografii i 3 plany techniczne czołgów. Poza tym dostaniemy też brelok i certyfikat autentyczności.

Fizyczne dodatki to jednak nie wszystko, wydanie zawierać będzie także sporo cyfrowych bonusów dostępnych w samej grze (ta nie będzie dostępna na fizycznym nośniku, ale myślę, że każdy zainteresowany takim pakietem i tak ma ją od dawna na dysku). Dostaniemy między innymi: cyfrowy odpowiednik wspomnianego już Tygrysa 131, 3 miejsca garażowe, 100% załogi, 10 dużych zestawów naprawczych, 10 automatycznych gaśnic, 10 czekolad (szkoda, że tylko wirtualnych…), 30 dni konta premium oraz milion kredytów do rozdysponowania.

A ile to wszystko kosztuje? Komunikat prasowy tego nie precyzuje, ale z krótkiego przeglądu ofert sklepów wynika, że trzeba będzie na ten cel przeznaczyć około 640 złotych. Sporo, ale też liczba dodatków jest naprawdę imponująca. Wydanie to już od jakiegoś czasu można było zamawiać w Wargaming Store, teraz jednak będzie można je znaleźć również w innych sklepach.

Krzysztof Kempski

Więcej na temat:

3
Dodaj komentarz

Zaloguj się by skomentować
1 Komentarze
2 Odpowiedzi
2 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najpopularniejsza dyskusja
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Aimagylop
Użytkownik

Ogólnie zestaw był zapowiedziany w lipcu ale teraz ma inną datę wydania (pierwotnie był nią wrzesień). Niestety w newsa wkradły się błędy:

“26 października”
Tymczasem w sklepie WG 23 października
https://wargamingstore.pl/products/world-of-tanks-collectors-edition-roll-out

“100% załogi”
załoga wyszkolona w stu procentach

“30 punktów doświadczenia”
30 dni konta premium. 30 punktów doświadczenia to jest jedna dziesiąta tego co się zarabia w bitwach pierwszego tieru.

Zabrakło wzmianki o 10 zestawach naprawczych.

Popularne wpisy

Popularne Gry