Zmien skórke
Logo Polygamii

Wild West Online w akcji, czyli 5 minut z "pecetowym RDR"

Gdyby Red Dead Redemption było MMO, oczywiście.

To screeny z tej gry rozbudzały plotki o tym, że Red Dead Redemption 2 trafi na PC. Rykoszetem dostało się zapowiedzi Far Cry 5, który przecież klasycznym westernem wcale nie będzie, ale wtedy w ogólnym zamieszaniu nikomu takie podejrzenia nie przeszkadzały.

Dziki Zachód był… cóż – dziki. Pełen cwaniaków i niegodziwców, chcących zarobić na czyjejś krzywdzie. Gdy Wild West Online wchodzi poniższym materiałem do saloonu, ja nie mogę oprzeć się pokusie, by jedną rękę trzymać blisko zaufanego sześciostrzałowca.

Nie ufam jeszcze do końca temu tytułowi. Nie wyjaśnili do końca kontrowersji dotyczących udziału w projekcie autora The War Z, będącego bezczelną i jeszcze bardziej niedopracowaną zrzynką z DayZ.

Autorzy obiecują, że premiera pełnej wersji odbędzie się jeszcze w tym roku. Ale mamy lipiec, a oni do przedpremierowych zamówień dorzucają nie tylko dostęp do bety, ale i alfy, której druga faza jeszcze się nie zaczęła. Harmonogram powyżej wydaje się nader optymistyczny.

Jeśli te 5 minut miało sprzedać mi skorzystanie z kończącej się 20 lipca oferty na przedsprzedaż, to zadania nie spełniło. Rany, te pięści po bokach ekranu, towarzyszące ruchowi. To ominięcie interfejsu w sklepie. Żenująca akcja z Mike’iem. To naprawdę ma wyjść w tym roku?

Miejcie się na baczności.

Maciej Kowalik

Więcej na temat:

3
Dodaj komentarz

Zaloguj się by skomentować
3 Komentarze
0 Odpowiedzi
0 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najpopularniejsza dyskusja
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Avalanc
Gość

“Gdy Wild West Online wchodzi poniższym materiałem do saloonu, ja nie mogę oprzeć się pokusie, by jedną rękę trzymać blisko zaufanego sześciostrzałowca.”

Jak ja lubię czytać Pana teksty za takie drobne smaczki działające na wyobraźnię 😀

“Miejcie się na baczności.”

W imieniu społeczności graczy, dziękuję za ostrzeżenie 😉

Aimagylop
Użytkownik

Akcja wyreżyserowana równie naturalnie co w pamiętnym filmiku z alfy War Z.

dura134
Użytkownik

Bardzo podobają mi się efekty wystrzałów. Tylko oglądając film czuję, że feeling broni będzie całkiem w pytkę.

Popularne wpisy

Popularne Gry