Zmien skórke
Logo Polygamii

Watch Dogs może wyglądać jak na prezentacji z 2012 roku. Moder znalazł oryginalne pliki w pecetowej wersji gry

Oj, to się Ubisoftowi znowu oberwie…

Moder o pseudonimie The Worse dokonał niezwykłego odkrycia. Postanowił usprawnić jakoś graficznie pecetową wersję Watch Dogs i, grzebiąc w oryginalnych plikach, dokopał się do efektów ze słynnej wersji pokazanej na E3 w 2012 roku. Co więcej, niektóre już udało mu się włączyć, choćby dynamiczne cienie tworzone przez światła samochodów, zwiększoną intensywność deszczu czy większą liczbę postaci niezależnych na ulicach. Gdy tylko uda mu się rozpakować pozostałe pliki, włączy prawdopodobnie inne efekty.

Jak wygląda gra w takiej wersji, można zobaczyć w naszej galerii. Trzeba przyznać, że różnica jest zauważalna na pierwszy rzut oka. A moda można ściągnąć stąd.

Ubisoft nie zyska dzięki temu sympatii graczy. Podejrzewam, że efekty były albo niestabilne, albo wymagały kosmicznego komputera, albo przez nie gra na PC zbytnio odbiegała wyglądem od innych wersji – nie widzę innego powodu, dla którego by je wyłączono. Ot, typowe uroki multiplatformowej produkcji zrobionej przez wielką korporację. Sprzedaży raczej to nie zaszkodzi, ale Ubi pewnie nie zyska dzięki temu fanów wśród hardkorowych graczy.

[Źródło: Guru3D.com]

Tomasz Kutera

Więcej na temat:

Dodaj komentarz

Zaloguj się by skomentować
  Subskrybuj  
Powiadom o

Popularne wpisy

Popularne Gry