Zmien skórke
Logo Polygamii

"Wasz głos jest słyszany i ma znaczenie" - mówią graczom twórcy Halo: Infinite

Halo: Infinite
Developer reaguje na negatywne opinie.

Zaprezentowany podczas Xbox Game Showcase w zeszłym tygodniu 8-minutowy fragment rozgrywki z Halo: Infinite wywołał dość skrajne reakcje. Choć sama gra wygląda na nim na kawałek dobrej zabawy, to gracze zareagowali bardzo negatywnie na graficzną jakość produkcji. Przede wszystkim – nie wydawała się ona prezentować jak tytuł na następną generację, mający sprzedawać nową konsolę.

Do tych zarzutów odnieśli się twórcy gry z 343 Industries. Zapewnili graczy, że podczas pokazu mieli oni do czynienia ze starą wersją gry, a do premiery zostanie ona jeszcze istotnie usprawniona. 

Do dyskusji włączył się również Dan Chosich. Choć jest on odpowiedzialny za narracyjną stronę Halo: Infinite, to w odpowiedzi na Twitterze postanowił zapewnić, że gra będzie w istocie wyglądać lepiej.

Byłem w waszych butach. Wiem, co znaczy mieć rozbudzone oczekiwania i spotkać się z rozczarowaniem. Chciałbym podkreślić, że wasz głos ma znaczenie i jest słyszany. Nie ignorujemy tego. Zawsze chciałem dorównać spuściźnie, pozostawionej przez Bungie. Osobiście bardzo leży mi na sercu uhonorowanie tej tradycji.

Napisał Chosich. Twórcy obiecali już jakiś czas temu uaktualnienie, dodające ray-tracing do wersji na Xbox Series X. Czy uda się do zbliżającej się premiery doprowadzić jakość grafiki do poziomu, który zadowoli fanów? Pozostaje nam czekać i zobaczyć, czy ta i inne zmiany wprowadzone przed debiutem gry wystarczą, by osiągnąć ten cel.

Dominik Gąska

Więcej na temat:

2
Dodaj komentarz

Zaloguj się by skomentować
2 Komentarze
0 Odpowiedzi
2 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najpopularniejsza dyskusja
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Kalimdor
Użytkownik

Gamepass & play anywhere nawet slipa (silnik na którym powstaje gra) potrafi zabić. No i 343 muszą zrolować trochę ludzi i wprowadzić nową perspektywę.

radamanthyspl
Użytkownik

“Byłem w waszych butach”???

Popularne wpisy

Popularne Gry