Zmien skórke
Logo Polygamii

Warhammer Chaosbane otworzy tegoroczne wakacje

Najbardziej wypasiona edycja gry będzie oprawiona w skórę. Ciekawe z jakiej poczwary...

Bartek z pewnością cieszy się już na myśl o nowej grze z uniwersum Warhammera. Do tego wiosną już raczej nie da się jeździć na nartach, co daje naprawdę duże prawdopodobieństwo, że będzie w stanie zagrać w Chaosbane już 4 czerwca. Taką właśnie datę premiery tego hack ‘n’ slasha ustalili developerzy z Eko Software. Jest też spora szansa, że Bartek nie będzie czekał aż tyle czasu, bo okazja do pogrania w tę mocno diablopodobną produkcję nadarzy się dużo wcześniej.

Twórcy zapowiedzieli, że już w przyszłym miesiącu ruszą przedpremierowe testy wersji beta. Nie będą jednak otwarte, a warunkiem dostępu będzie zainwestowanie w preorder. Nie znamy póki co szczegółów, ale podobno mają się odbywać z przerwami w kilku fazach. Podczas nich będzie okazja, by zagrać w pierwsze fragmenty kampanii. Dodatkowym bonusem dla posiadaczy preoerderów ma być zestaw bonusowych przedmiotów – cztery legendarne hełmy czy nowe zwierzaki.

Drugim z bonusów ma być stała premia do zdobywanego doświadczenia. Twórcy zapowiedzieli ponadto aż 4 różne wydania gry. Bonusami do edycji deluxe będzie właśnie wspomniana paczka przedmiotów i petów, a także możliwość zagrania w pełną wersję 4 dni wcześniej. To wydanie będzie wyłącznie cyfrowe. Edycja Magnus będzie z kolei dostępna zarówno w wariancie fizycznym jak i cyfrowym. Obie zawierać będą karnet dający dostęp do nowego questa, a także trzech większych dodatków. Edycja pudełkowa będzie dodatkowo zapakowana w pokryty skórą artbook.

Krzysztof Kempski

Więcej na temat:

3
Dodaj komentarz

Zaloguj się by skomentować
2 Komentarze
1 Odpowiedzi
3 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najpopularniejsza dyskusja
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
lordszwed
Użytkownik

Będzie na stronie recenzja drugiego Battlefleet?

PentaStar
Użytkownik

Mój umiarkowany hype na h’n’s w settingu WFRP zapikował w dół, kiedy przeczytałem, jak wyglądają dodatki i stałe buffy za wydanie $$$ w preorderze. Inna sprawa, że im bardziej uświadamiałem sobie, że nie robią tego żadni mistrzowie branży, a jedynie ekipa, która w najlepszym wypadku wydała na świat średniawkę pt. How to Survive, to faktycznie nie ma powodów by zacierać ręce, a tym bardziej wyciągać kasę na przedpremierówkę.

Jeszcze chyba chwilę pożyję nim doczekam dobrego action RPG z WFRP… Bo imho WH40K to jest jakaś abominacja, czy to jako fabularniak, czy jako gry PC 🙂

Popularne wpisy

Popularne Gry