Zmien skórke
Logo Polygamii

W Fortnite wystartował właśnie 5 sezon

Na fanów produkcji czeka mnóstwo dobrej zabawy.

Dziś w Battle Royale od studia Epic wystartował oficjalnie piąty sezon rozgrywek. Autorzy gry ujawnili też pełną listę atrakcji, jakie przygotowali z tej okazji. Sporo nowości pojawi się przede wszystkim w trybie Battle Royale. Na mapie w grze będą teraz rozrzucone wyrwy czasoprzestrzenne. Ponadto pojawi się możliwość pokierowania czteroosobowym pojazdem. Na mapie pojawi się też nowy, pustynny region, a bohaterowie będą mogli posługiwać się bronią nawiązującą klimatem do westernów.

Poza licznymi zmianami w balansie, choćby z wprowadzeniem czasowej blokady na kolejny wystrzał z shotguna, możemy spodziewać się usprawnień takich jak automatyczne strzelanie (dotyczy odsłon mobilnych). Warto wspomnieć też o nowych skinach, które możecie zobaczyć na promującym nowy sezon materiale.

Pojawi się też okazja do nabycia kolejnego Battle Passa. Nowy karnet kosztować ma ponownie 950 jednostek growej waluty, a więc niecałe 40 złotych. W ramach pakietu zdobyć można będzie 100 nagród o wartości 2500 v-dolarów. Twórcy ujawnili też pierwszą partię wyzwań, dostępnych w ramach wspomnianego karnetu.

Tak poza tym warto też wspomnieć o tym, że promujący markę na rynku chińskim Tencent zapowiedział niedawno, że 24 lipca gra debiutuje na WeGame, czyli azjatyckim konkurencie Steama. Jak pokazują udostępnione ostatnio statystyki popularności, gra coraz bardziej zostawia za plecami konkurencyjnego PUBGa, a debiut na WeGame może na dłuższą metę jeszcze mocniej powiększyć dominację Fortnite’a.

Krzysztof Kempski

Więcej na temat:

Dodaj komentarz

Zaloguj się by skomentować
  Subskrybuj  
Powiadom o