Zmien skórke
Logo Polygamii

Vane - zwiastun przepięknej gry od twórców The Last Guardian

W Vane z pewnością nie zabraknie tajemniczości, za którą pokochaliśmy inne gry byłego pracodawcy chłopaków z Friend & Foe Games.

Po zapowiedzi The Last Guardian wszyscy z niecierpliwością czekali na tę produkcję Team Ico. Niestety, powstająca podobno od 2007 roku gra wciąż nie znalazła swojego miejsca w kalendarzu premier. W tym czasie wiele się zmieniło, między innymi skład japońskiego studia. Pięciu byłych pracowników Team Ico postanowiło założyć własną firmę i zająć się produkcją gier, które nie skończą jedynie jako zapowiedzi i zawiedzione nadzieje.

Tak powstało studio Friend & Foe Games, a pięciu deweloperów mających na koncie dzieła sztuki pokroju Ico i Shadow of the Colossus wzięło się do pracy nad nowym tytułem. Z okazji TGS w sieci udostępniono jego pierwszy zwiastun – oto Vane:

Czym ten tytuł ma być i do jakiego miana aspiruje, informowaliśmy już w czerwcu. Dziś natomiast wiem jedno. Muszę go ograć.

Data premiery pozostaje nieznana. Pewni swego mogą być na razie jedynie posiadacze PC-tów. Wersja na konsole nowej generacji nie została jeszcze potwierdzona.

[Źródło: GameInformer]

Oskar Śniegowski

Więcej na temat:

Dodaj komentarz

Zaloguj się by skomentować
  Subskrybuj  
Powiadom o

Popularne wpisy

Popularne Gry