Zmien skórke
Logo Polygamii

Vampyr nie taki znowu mroczny, bo złoty

Gra otrzymała właśnie status Gold.

Ostatnio o głośnej produkcji Dontnod pisałam na początku kwietnia. Od tamtej pory studio Dontnod regularnie częstowało nas zapisami rozgrywki, filmami, w których omawiali mechanikę walki, poruszania się, lokacje itd. Widać było, że trwają intensywne prace nad tytułem.

I oto na oficjalnym koncie na Twitterze pojawiła się informacja, że Vampyr otrzymał status Gold.

Oznacza to, że Dontnod uznało, iż kod jest gotowy, usunięto wszystkie błędy i dystrybucja może ruszyć pełną parą. Czyli 5 czerwca powinien być pewną datą premiery.

Przypomnę, że w grze wcielamy się w Jonathana Reida, lekarza i wampira, tego, który równie skutecznie leczy, co zabija (aczkolwiek jest możliwe przejście całej gry bez zabijania kogokolwiek). Nie będzie on jedynym bohaterem – na opublikowanych dotąd zwiastunach i zapisach rozgrywki zwraca uwagę opanowany przez epidemię Londyn. Skąpane w mroku miasto z początku XX wieku gra ważną rolę w kreowaniu klimatu Vampyra. Na filmach udostępnionych do tej pory widzieliśmy kilka kluczowych dla gry lokacji: zamieszkany przez imigrantów Whitechapel, East End, czyli siedlisko kryminalistów. Poza nimi pojawi się Hospital, jako miejsce pracy Jonathana oraz bogaty West End.

Gra ma posiadać jeden zapis stanu gry na całą rozgrywkę. Ma to uzmysłowić graczom, jak nieodwracalne (dosłownie) są podejmowane przez Jonathana decyzje i wzmocnić presję związaną z ich konsekwencjami. Co więcej, gra ma oferować 4 różne zakończenia.

A na koniec prezentuję wam najnowszy gameplay, trwający prawie godzinę:

Więcej na temat:

2
Dodaj komentarz

Zaloguj się by skomentować
2 Komentarze
0 Odpowiedzi
0 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najpopularniejsza dyskusja
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
soulsonist
Użytkownik

kurcze caly czas nie wiem co z tego wyjdzie, na początku wydawalo mi się ze sredniak, później ze może cos z tego być, przekliknawszy te godzine z rozgrywki znowu jawi się jako sredniak…

Bartosz Witoszka
Redaktor

Czekam na tę grę, mam nadzieję, że spełni moje oczekiwania 😉

Popularne wpisy

Popularne Gry