Zmien skórke
Logo Polygamii

Valorant z datą światowej premiery

Strzelanka twórców League of Legends dostępna już od przyszłego miesiąca.

Studio Riot Games ogłosiło, że jego najnowsza gra – Valorant – będzie miała premierę już 2 czerwca. Ta darmowa strzelanka multiplayer z różnorakimi bohaterami do wyboru dotychczas była dostępna w formie zamkniętej bety.

Beta oficjalnie zakończy się 28 maja, dając Riot Games czas na przygotowanie się do ogólnoświatowej premiery. Jednym z jej elementów będzie zresetowanie statystyk i stanu posiadania wszystkich uczestników bety – tak, by na oficjalny start wszyscy mieli równe szanse.

Naszym celem było jak najszybsze udostępnienie Valorant w jak największej liczbie regionów, dlatego jesteśmy podekscytowani, że nastąpi to już 2 czerwca. Nasz zespół jest gotowy, by wspierać społeczność Valorant przez całe dekady. To zaledwie początek naszej wspólnej podróży.

Mówi cytowana w oficjalnej informacji prasowej Anna Donlon, producentka wykonawcza Valorant. Z tymi “dekadami” to chyba ją trochę fantazja poniosła, ale hej, ZOBACZYMY.

Tymczasem Riot Games obiecuje wprowadzenie “niedługo po premierze” nowej zawartości – trybu gry, agenta i mapy. Mają być też uruchomione nowe serwery gry w licznych miastach Europy, w tym w Warszawie.

Dominik Gąska

Więcej na temat:

Dodaj komentarz

Zaloguj się by skomentować
  Subskrybuj  
Powiadom o

Popularne wpisy

Popularne Gry